Poznaj bliżej Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego:

Opinie o Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego
Najważniejsza uwaga: ordynator oddziału geriatrycznego 23 jest najgorszą wizytówką tego szpitala.Proponuję omijać tego pana łukiem szerokim. Należę do rodziny pacjentki i przyjechałam dowiedzieć się o stan mojej krewnej. Niestety trafił… [przeczytaj całą opinię]

siedmio dniowy pobyt,badania,wyniki,trafna diagnoza

Kiepskie jedzenie, tak ilościowo jak i jakościowo. Ubikacje się nie zamykają, co nie sprzyja intymności.
Totalny brak różnych form psychoterapii mimo że są zatrudnieni psychoterapeuci; jest tylko pracoterapia.
Brak szaf odzieżowych w niekt… [przeczytaj całą opinię]

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Gniezno, Spzoz Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo I Psychicznie Chorych „dziekanka” Im. Aleksandra Piotrowskiego by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Ulica: Poznanska 15
62-200 Gniezno, wielkopolska