Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie

Poznaj bliżej Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie:

Opinie o Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie
Wielokrotnie leczyłam się na tym oddziale.Był to kiedyś bardzo wyjątkowy i przyjazny dla pacjentów oddział.Przyjeżdżało się tu dla terapii,dla cudownyh ludzi i terapeutów mimo fatalnych warunków na oddziale.Niestety odkąd ordynator oddz… [przeczytaj całą opinię]

o Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie

Szpital i personel ok, czas oczekiwania wydłużony, ale to zrozumiałe warunki zakwaterowania fatalne, to mało powiedziane, MASAKRA.

o Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Glucholazy, Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Psychiatryczny Dla Chorych Somatycznie

Ulica: Lompy 2, Glucholazy