Gdansk, Oddzial Niemowlecy I Neonatologiczny

Poznaj bliżej Gdansk, Oddzial Niemowlecy I Neonatologiczny:

Opinie o Gdansk, Oddzial Niemowlecy I Neonatologiczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Gdansk, Oddzial Niemowlecy I Neonatologiczny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Gdansk, Oddzial Niemowlecy I Neonatologiczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Gdansk, Oddzial Niemowlecy I Neonatologiczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Gdansk, Oddzial Niemowlecy I Neonatologiczny
Nikomu nie polecam tego szpitala, w szczególności oddziału niemowlęcego. Mój trzymiesięczny synek trafił tam z zapaleniem płuc. Został położony w sali z trójką innych, młodszych dzieci. Nie poinformowano nas, że jedno dziecko leczone j… [przeczytaj całą opinię]