Chelm, Oddzial Neurologiczny

Poznaj bliżej Chelm, Oddzial Neurologiczny:





Opinie o Chelm, Oddzial Neurologiczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Chelm, Oddzial Neurologiczny





Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Chelm, Oddzial Neurologiczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Chelm, Oddzial Neurologiczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Chelm, Oddzial Neurologiczny
Ostatni raz na sor wyglądał tak rozdeptana krew na podłodze po której chodzą dzieci i starsi ,okienko do informacji zatkane sklejką 5 lat temu .Dzisiaj młody uprzejmy człowiek odpowiada na wszystkie pytania dotyczące pacjenta gdzie jest itp… [przeczytaj całą opinię]

o Chelm, Oddzial Neurologiczny

Ostatni raz na sor wyglądał tak rozdeptana krew na podłodze po której chodzą dzieci i starsi ,okienko do informacji zatkane sklejką 5 lat temu .Dzisiaj młody uprzejmy człowiek odpowiada na wszystkie pytania dotyczące pacjenta gdzie jest itp… [przeczytaj całą opinię]

o Chelm, Oddzial Neurologiczny

Lekarze nieprzyjemni , ciężarem dla nich jest często odpowiadanie na pytania odnośnie stanu pacjenta – wyjątek 1 lekarz – odpowiedzi na pytanie typu czy stan się poprawia czy pogarsza to takie np że dziwne pytanie zadaję!!!!
Pielęgniarki faj… [przeczytaj całą opinię]

o Chelm, Oddzial Neurologiczny

Śladowe zainteresowanie lekarzy pacjentem, ekspresowy obchód, potem lekarzy nie ma. Część pielęgniarek zajęta rozmowami, rozkojarzone popełniały błędy.
Ciekawe by były statystyki zgonów na tym oddziale, w stosunku do innych oddziałów … [przeczytaj całą opinię]

o Chelm, Oddzial Neurologiczny

Oddział z personelem medycznym, który wykazuje zero empatii w stosunku do pacjenta i jego rodziny. Każdego, kto nie jest lekarzem lekarze z oddziału traktują jak idiotę. Nie można zapytać jakie leki chory przyjmuje, jakie są rokowania,w jak… [przeczytaj całą opinię]

o Chelm, Oddzial Neurologiczny

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni





Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Chelm, Oddzial Neurologiczny. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Chelm, Oddzial Neurologiczny by umówić się na wizytę lub przyjęcie





Oddzial Neurologiczny

Ulica: Szpitalna 53B/paw. 1A, Chelm

Tel: 0825623391

Oddzial Neurologiczny jest czescia:

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chelmie

Ulica: Ceramiczna 1
22-100 Chelm, Lubelskie





Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Chelm, Oddzial Neurologiczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 odpowiedzi do “Chelm, Oddzial Neurologiczny”

 1. Nikomu nie z życzę tam trafić w ciężkim stanie. Opieka lekarska na 1-2max ,pielęgniarska i rehabilitacyjno -logopedyczna na 1max ,totalna porażka. Powinni zlikwidować ten oddział ,bo więcej szkód niesie niż ratunku dla pacjenta!

 2. Tragedia! Na tym oddziale masz na bank zgnity przez odleżynę tyłek i inne części . Rzucą Cię na łóżko bez materaca przeciwodleżynowego, raz na kilka dni zajrzą i wymienią pampersa …a Ty biedny pacjencie wyj z bólu gnijących ran !!! Niekompetencja, lenistwo i arogancja personelu…a co na to lekarz?…a siedzi na kanapie, albo przed ekranem komputera nawet nie zauważy błędów, bo sam też chyba niedouczony. NFZ powinien zabrać kontrakt i oddział do likwidacji.

 3. Oddział z personelem medycznym, który wykazuje zero empatii w stosunku do pacjenta i jego rodziny. Każdego, kto nie jest lekarzem lekarze z oddziału traktują jak idiotę. Nie można zapytać jakie leki chory przyjmuje, jakie są rokowania,w jaki sposób należy wspierać chorego. Ordynator tego oddziału to wyjątkowy ordynus bez kultury osobistej. Współczuję wszystkim pacjentom i ich rodzinom.

 4. Śladowe zainteresowanie lekarzy pacjentem, ekspresowy obchód, potem lekarzy nie ma. Część pielęgniarek zajęta rozmowami, rozkojarzone popełniały błędy.
  Ciekawe by były statystyki zgonów na tym oddziale, w stosunku do innych oddziałów neurologicznych.
  Radzę unikać (jak się da)

 5. Lekarze nieprzyjemni , ciężarem dla nich jest często odpowiadanie na pytania odnośnie stanu pacjenta – wyjątek 1 lekarz – odpowiedzi na pytanie typu czy stan się poprawia czy pogarsza to takie np że dziwne pytanie zadaję!!!!
  Pielęgniarki fajne

 6. Ostatni raz na sor wyglądał tak rozdeptana krew na podłodze po której chodzą dzieci i starsi ,okienko do informacji zatkane sklejką 5 lat temu .Dzisiaj młody uprzejmy człowiek odpowiada na wszystkie pytania dotyczące pacjenta gdzie jest itp.. Na oddziale neurologii miły człowiek lekarz nie polak ,idąc gdzieś wraca ze mną na salę tłumacząc jaka jest sytuacja pacjenta , przy łóżku leży torebka z naklejoną taśmą ,nazwisko pacjenta itp.,dzieło ratowników , pani pielęgniarka także miła do rozmowy , i czego można jeszcze wymagać w sytuacji kryzysowej ? Dla mnie to sukces jestem zadowolony !

 7. Ostatni raz na sor wyglądał tak rozdeptana krew na podłodze po której chodzą dzieci i starsi ,okienko do informacji zatkane sklejką 5 lat temu .Dzisiaj młody uprzejmy człowiek odpowiada na wszystkie pytania dotyczące pacjenta gdzie jest itp.. Na oddziale neurologii miły człowiek lekarz nie polak ,idąc gdzieś wraca ze mną na salę tłumacząc jaka jest sytuacja pacjenta , przy łóżku leży torebka z naklejoną taśmą ,nazwisko pacjenta itp.,dzieło ratowników , pani pielęgniarka także miła do rozmowy , i czego można jeszcze wymagać w sytuacji kryzysowej ? Dla mnie to sukces jestem zadowolony !