Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy

Poznaj bliżej Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy:

Opinie o Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy
Bardzo dobrze że takie miejsce jest gdzie można w razie potrzeby powierzyć bliską chorą osobę. Miejsce czyste, pacjenci zadbani,nakarmieni, spokojni.Popieram tego rodzaju placówki.

o Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy

Bardzo brudno. Personel opryskliwy i bardzo leniwy.Łazienki tak brudne że strach dotknąć klamki.Podłogi brudne,ściany syf. Gdzie jest kierownictwo? Gzie jest sanepid? Picie podawane choremu w plastikowych używanych butelkach.

o Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy

ZPO w Brodnicy przy ul. Wyspiańskiego to umieralnia. Jak najdalej od tego miejsca. Pani kierownik nie ma pojęcia jak zarządzać swoim nieprzygotowanym, niemiłym personelem. Sam też jest wyrachowana i bardzo nieszczera. Nie wiemy jak można być … [przeczytaj całą opinię]

o Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy

Ulica: Wyspianskiego 6, Brodnica

Tel: 56 4982325

Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy jest czescia:

Zespól Opieki Zdrowotnej w Brodnicy

Ulica: Wiejska 9
87-300 Brodnica, kujawsko-pomorskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 odpowiedzi do “Brodnica, Zaklad Pielegnacyjno-Opiekunczy”

  1. ZPO w Brodnicy przy ul. Wyspiańskiego to umieralnia. Jak najdalej od tego miejsca. Pani kierownik nie ma pojęcia jak zarządzać swoim nieprzygotowanym, niemiłym personelem. Sam też jest wyrachowana i bardzo nieszczera. Nie wiemy jak można być takim dla ludzi potrzebujących pomocy. Warunki są tam opłakane. Nie dba się o pacjentów. Ma się wrażenie, że po kilku dniach przybywający tam pacjenci stają się otępieni, apatyczni. Personel podczas pracy popija kawkę i odpoczywać. Wszystko jest z łaski i za chwilę (która czasami trwa wieeeeeeeeeeeczność). Co tydzień umiera kilka osób, czy to normalne? Nie skazujcie swoich bliskich na to miejsce. Nie wiemy kto dokonuje oceny ZPO i jak to się dzieje, że to miejsce nadal funkcjonuje.

  2. Bardzo brudno. Personel opryskliwy i bardzo leniwy.Łazienki tak brudne że strach dotknąć klamki.Podłogi brudne,ściany syf. Gdzie jest kierownictwo? Gzie jest sanepid? Picie podawane choremu w plastikowych używanych butelkach.

  3. Bardzo dobrze że takie miejsce jest gdzie można w razie potrzeby powierzyć bliską chorą osobę. Miejsce czyste, pacjenci zadbani,nakarmieni, spokojni.Popieram tego rodzaju placówki.