Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu

Poznaj bliżej Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu:

Opinie o Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu
Szanowni Państwo,

Tą drogą pragnę złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc i objęcie leczeniem mojego męża Stanisława. Jestem pełna wdzięczności i uznania dla profesjonalizmu, troski i opieki jaką został ot… [przeczytaj całą opinię]

o Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu

Witam, ja chciałbym polecić szpital w Bolesławcu, nie wiem jak jest teraz ale tak 2 lata temu było bardzo dobrze. Jedzenie i opieka pielęgniarek na 5. Towarzystwo współpacjentów też na duży plus.

o Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Boleslawiec, Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Zespól Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu

Ulica: Jeleniogórska 4