Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Poznaj bliżej Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej:

Opinie o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Współczuję ludzie którzy muszą tam trafić z wypadku ale umówionym na zabieg radzę uciekajcie gdzieś indziej!

o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Dodałam już kom ale nie został przyjęty spróbuję ponownie dnia 06.09.22 leżałam na ortopedi wspominam strasznie ten oddzial od dnia przyjęcia byłam jak 5 koło u wozu personel nie miły wypalony w swoim zawodzie po operacji jak zwymiotował… [przeczytaj całą opinię]

o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Najgorszy oddzial na który trafiłam jestem w szoku że jeszcze są takie oddziały! Pacjent jak ja jest traktowany jak zero nikt nic nie wie począwszy od pielęgniarek skończywszy na lekarzach o wszystko trzeba prosić jeśli nie jesteś w łóż… [przeczytaj całą opinię]

o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Bardzo dziękuję za opiekę na odziałem ortopediijestem bardzo zadowolona pacjentka z Boguszowa,Gorc

o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Leżałam na wycięcie pęcherzyka żółciowego. Personel bardzo życzliwy, opieka lekarska profesjonalna. Nie mam zastrzeżeń, po raz kolejny jestem zadowolona. A niezadowolonych wysyłam do kliniki we Wrocławiu, jeden chaos.

o Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Boleslawiec, Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

Ulica: Jeleniogórska 4, Boleslawiec