Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny.

Poznaj bliżej Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny.:

Opinie o Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny. to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny.

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny. nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny. z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny.. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny. by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Gabinet Stomatologiczny.

Ulica: Wojska Polskiego 54, Boleslawiec

Tel: (075)641 14 92

Gabinet Stomatologiczny. jest czescia:

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej we Wroclawiu

Ulica: Rudolfa Weigla 5
50-981 Wroclaw-Krzyki, Dolnoslaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Boleslawiec, Gabinet Stomatologiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.