Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej

Poznaj bliżej Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej:

Opinie o Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej
Wiekszość znajomych leczy się w parczewie ,bo tam przyjeżdzają fachowcy z lublina a w białej pracują nadęci lekarze i nie wiem kto jeszcze być może pielęgniarze choć trudno stwierdzić bo dlaczego ciągle chodzą jedni za drugimi jak w tr… [przeczytaj całą opinię]

o Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej

Miałem zlamana renke ,lekarz zlorzyl tak ze nie ruszałem palcami,po roku pojechałem do innego szpitala w Hrubieszowie i lamali mi na nowo ,reka i palce sa sprawne.Lekarz w Biale Podlaskiej w szpitalu nie powinien wykonywać zawodu !!!jak zdobyl up… [przeczytaj całą opinię]

o Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej

Lekarz ortopeda P. A nie powinien w ogóle być lekarzem.
W przechodni zero zainteresowania pacjentem, życzę żeby w przeszłość spotkał podobnego sobie lekarza i został potraktowany tak, jak on traktuje swoich pacjentów.

Przełożony pana dr… [przeczytaj całą opinię]

Witam,
Szpital w Białej Podlaskiej to totalny syf, najlepiej omijać go z daleka, szczególnie gastroskopię pracują tam dwie niby to pielęgniarki, lecz są kompletnie, nie czułe drą mordy na pacjentów, nadawały by się do czyszczenia szamba a… [przeczytaj całą opinię]

o Biala Podlaska, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Bialej Podlaskiej