Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy

Poznaj bliżej Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy:

Opinie o Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy
Byłam pacjentką oddziału ginekogii i położnictwa w Bełżycach .Pełny profesjonalizm zaczynając od izby przyjęć aż po pobyt i zabieg operacyjny. Serdeczność,empatia,pomoc,opieka w dosłownym znaczeniu 24 g na 24 g bez ,,,,skrzywienia si… [przeczytaj całą opinię]

Przełożona do wymiany

o Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy

Gdyby nie pijana położna, byłaby ocena wyższa.

o Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy

Gdyby nie pijana położna byłoby ok, a tak to mam mieszane uczucia.

o Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy

Oddział godny polecenia. Dwa miesiące temu rodziłam na oddziale, personel i lekarze kompetentni i ludzcy przede wszystkim. Warunki pobytu rewelacyjne, ciche i intymne sale pod stałą opieką położnej.

o Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Belzyce, Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Ginekologiczno-Polozniczo-Noworodkowy

Ulica: Lubelska 90, Belzyce