Bełchatów, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

3,6 [5]Zakład Opiekuńczo-Leczniczy

Ulica: Czapliniecka 123, Bełchatów

Tel: +48 44 635 83 36

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy jest częścią:

Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawła Ii w Bełchatowie
Ulica: Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów, Łódzkie


Ocena średnia Bełchatów, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy:

Bełchatów, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy otrzymał ocenę średnią: 3,6
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 8 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 3.6/5 (5 votes cast)

Położenie szpitala: Bełchatów8 opinie o “Bełchatów, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy”

 1. matylda
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Warunki kiepskie,malutkie sale,żle rozmieszczone łóżka/dostęp do chorego tylko z jednej strony/.Słaba rehabilitacja,personel medyczny na zasadzie /zrobić swoje i mieć spokój/.Nie polecam!!!!Chyba,że chory chodzi i sam zadba o siebie.

 2. matylda

  Ten Zakład to jakaś totalna porażka.Chory leżący,wymagający opieki i pomocy w każdej czynności skazany jest na powolne umieranie.Ważniejsza jest czysta podłoga na korytarzy aniżeli podanie picia choremu.Przecież łatwiej jest podłączyć kroplówkę i nawodnić pacjenta!!!!Na oddziale nie ma miksera do rozdrabniania jedzenia chorym mającym problem z połykaniem.I tak ziemniaki,buraczki i 2 łyżeczki od herbaty mielonego mięsa miesza się z zupą,ubija i upycha się tym pacjenta,a że wygląda to jak zlewki dla świń to już inna sprawa.Rok czasu walczyłam w domu o mamy zdrowie,oddałam ją do ZOL-u na 3 miesiące w stanie dobrym jak na jej schorzenia,bym mogła odpocząć i „podreperować swoje zdrowie.Niestety po 1,5 miesiąca mama zmarła,i nikt nie jest w stanie powiedzieć co naprawdę było przyczyną.Tłumaczenia o bakteriach fruwających w powietrzy,tzw.”wycofaniu się”mamy nie są dla mnie odpowiedzią.Po prostu opieka nad pacjentem to zmiana 3 razy dziennie pampersa,podanie leków,podanie jedzenia i na tym koniec.Nadmienię jeszcze,że przez okres pobytu w ZOL-u mama nie była kąpana,nie miała też mytej głowy.Nie posadzono jej ani razu na wózek,twierdząc,że nikt nie ma na to siły.Miałam odpocząć,podleczyć się,a byłam u mamy co 2 dzień.Straciłam mamę i wiarę w ludzi.I wszystko to w obliczu prawa i za 70% mamy nie tak małej emerytury.Nie polecam,a jesli już musicie z jakiś powodów oddać bliskich to jak najbliżej swojego miejsca zamieszkania,macie wtedy pełną kontrolę nad swoim bliskim.Myślę,że swoją opinią podzielę się z NFZ,nie możemy biernie przyglądać się takim praktykom.Nikt nie jest wieczny,ale każdy powinien być godnie traktowany,do ostatniej chwili życia.

 3. matylda

  Nie polecam ZOL-u w Bełchatowie.UMIERALNIA!!!

 4. zoja
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  ja mam inne zdanie jeżeli chodzi o opiekę i dbanie o pacjenta moja babcia przebywała tam pół roku i zawsze wszystko było dobrze.teraz czekamy na ponowne przyjęcie do zol

 5. Anonim
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  TYLKO PERSONEL W MIARĘ MILY
  OPIEKA POD DUZYM ZNAKIEM ZAPYTANIA
  MYCIE POSILEK I SPAC
  A GDZIE OBIECANE ROZMOWY Z PSYCHOLOGIEM ZAJĘCIA CIEPLE PICIE MIEDZY POSILKAMI
  LEPIEJ SAMEMU NA SWIETLICY SIEDZIEC NIZ PACJENTÓW TAM ZABRAĆ

 6. Rozalia

  Opieka okropna nikt się nie przejmuje chorym,żeby podać picie w międzyczasie to zapomnij bo Panie się tłumaczą,że mają 25 pacjentów i nie mają na to czasu.Wykonanie toalety porannej jest tragedią ściereczką obmyją całego pacjenta jakby wyczerpały stolik zmywanie o umyciu głowy zapomnij trzeba samemu to zrobić.W weekendy na zmianie są 4 Panie w tym trzy palące palą na kuchni smród dymu rozchodzi się po salach co niektórzy nie tolerują tego smrodu.Nie ma kto się za to wziąć,zajęły by się lepiej pacjentami A nie tylko siedzieć w telefonie albo oglądać telewizję A pacjentów zamknąć drabinką na łóżku i niech leżą grzecznie TRAGEDIA BYĆ TAM I PATRZEĆ NA TO WSZYSTKO gdzie są przełożeni tych FOLWARCZNYCH PAŃ

 7. Marta
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Najlepszy zakład jaki widziałam. Tatę po udarze postawili na nogi po 1,5 miesiąca (II udar). Bardzo dobra opieka. Pielęgniarki, rehabilitantka, terapeutka pomagają, jak mogą. Dobry sprzęt do rehabilitacji. Czysto na salach, sprzątają kilka razy dziennie. Ojciec był wcześniej w innych placówkach, nie ma porównania. Dziękuję.

 8. Wdzięczni
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  W imieniu własnym i innych wyrażam bardzo pozytywna opinie o ZOl w Belchatowie. Kierownictwo placowki,personel medyczny jak i pomocniczy wkłada dużo pracy i serca aby podopieczni czuli sie dobrze.
  Nie bez znaczenia są zajęcia na świetlicy jak i posługa kapłańska.
  Dziękujemy Dyrekcji Szpitala, Kierownictwu
  Placówki i całemu personelowi.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania