Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

Poznaj bliżej Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie:

Opinie o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie
Oczywiscie temat chama urbanskiego nie zostal opublikowany ale dobierzemy mu sie do dupy pozaluje ze jest tzw. lekarzem skurwiel jeden

o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

Gorszego szpitala nie ma w woj. Lodzkim najgorzej jest na oddziale niby zakaznym niejaki U. to zwykly cham i abnegat nie ma pojecia o medycynie i leczeniu ludzi zwlaszcza w zagrozeniu zycia nie podaje lekow na choroby wspolistniejaca i falszuje dokum… [przeczytaj całą opinię]

o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

chirurgia to klęska .na 10 minut przed planową operacją woreczka żółciowego pseudo lekarz odmawia zabiegu z powodu otyłości pacjenta na sugestie że w usa są wszyscy otyli lekarz pseudo wysyła mnie do usa.kluczowe pytanie , gdzie ten konowa… [przeczytaj całą opinię]

o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

Dnia 28 12 2019 bylam pacjentka oddzialu ratunkowego szpitala w Belchatowie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona przemila i fachowa pomoca konsultujacych mnie lekarzy.Pan doktor Adam Dziki bardzo sprawnie skierowal mnie na badania,a nastepnie na kons… [przeczytaj całą opinię]

o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

Katastrofa w nocy na sor pani pielęgniarce dałbym 500 zł emerytury i wywalił z roboty. Zastanawiałem się gdzie ja w ogóle jestem, zachowanie pielęgniarki wobec małego dziecka i rodzica w mojej osobie krytyczne. Będę drążył temat dalej.

o Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Belchatów, Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Szpital Wojewódzki Im. Jana Pawla Ii w Belchatowie

Ulica: Czapliniecka 123