Warszawa, Oddzial Patologii Noworodka I Niemowlecia

Poznaj bliżej Warszawa, Oddzial Patologii Noworodka I Niemowlecia:

Opinie o Warszawa, Oddzial Patologii Noworodka I Niemowlecia to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Warszawa, Oddzial Patologii Noworodka I Niemowlecia

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa, Oddzial Patologii Noworodka I Niemowlecia nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa, Oddzial Patologii Noworodka I Niemowlecia z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Warszawa, Oddzial Patologii Noworodka I Niemowlecia
Moja córka obecnie przebywa na Oddziale Patologii Noworodka i Niemowlęcia z wnuczkiem (6 tygodni). Od 6 dni hospitalizacji lekarze nie potrafią postawić właściwej diagnozy. Dziecko nie ma sił(jest bardzo wiotkie, przelewa się przez ręce), ni… [przeczytaj całą opinię]