Tarnowskie Góry, Nzoz Szpital Im. Dr.b.hagera

1,0 [1]Nzoz Szpital Im. Dr.b.hagera
Ulica: Pyskowicka 47-51
42-612 Tarnowskie Góry, Śląskie
Jednostki należące do Nzoz Szpital Im. Dr.b.hagera to między innymi:Ocena średnia Tarnowskie Góry, Nzoz Szpital Im. Dr.b.hagera:

Tarnowskie Góry, Nzoz Szpital Im. Dr.b.hagera otrzymał ocenę średnią: 1,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 4 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)

Położenie szpitala: Tarnowskie Góry, ZOZ4 opinie o “Tarnowskie Góry, Nzoz Szpital Im. Dr.b.hagera”

 1. Magda
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  W nocy trafilam do szpitala karetka z rocznym dzieckiem, nie mieli mu czym zmierzyc temperatury. A pielegniarki na oddziale sie klocily o srodek przeciwgoraczkowy bo mialy jeden i sie zastanawialy komu go podaca wspomne ze syn trafil do szpitala z 40 stopniowa goraczka. Pielegniarka wyslala meza do apteki po termometr i srodki przeciwgoraczkowe. Lezalam tam z synem tydzien i oprocz tego co maz przywiozl nic wiecej mu nie podali. Personel na oddziale dzieciecym byl nie mily a pielegniarki ciagle sie wysmiewaly ze wszystkich. Rownie dobrze moglam z nim zostac w domu…

 2. uczestniczka_szkoły_rodzenia

  Jeśli macie wybór, to nie korzystajcie ze Szkoły Rodzenia oraz usług tego szpitala, obsługa traktuje pacjenta z wyższością, nie są zwolennikami niesienia ulgi w trakcie porodu. Z porodówki na szczęście nie musiałam korzystać, jedynie ze szkoły rodzenia, w której zachowanie prowadzącej karygodne( kpi z uczestników, na pytania rzuca karcące spojrzenia). 1/2 zajęć to prezentacje zaprzyjaźnionych handlowców ze sklepów dziecięcych, niekoniecznie posiadających wiedzę merytoryczną.
  Łucja

 3. Melania

  Również odradzam ten szpital, chyba że ma się wrażliwość pieca kaflowego jak tutejszy personel.
  Począwszy od szkoły rodzenia, w której szerzy się kumoterstwo, w połowie zajęcia to prezentacje handlowe pobliskich sklepów. Jeśli nie kupisz w tych sklepach wyprawki i nie bankujesz krwi pempowinowej u poleconego przedstawiciela, to zobaczysz karcące spojrzenie prowadzącej szkołę i kpinę w głosie. Zresztą zajęcia przebiegają w podobnej atmosferze, tak, że nikt nie zadaje pytań, aby nie zostać wyśmianym.
  Melania

 4. Mama

  Odradzam pediatrię w tym szpitalu, moje dziecko było tam tydzień i w jakim stanie tam poszło w takim wróciło. Nie postawiono żadnej diagnozy choć dziecko źle się czuło, miało wysokie ob i crp, postawę pochyloną i bóle w klatce piersiowej. Wypisano do domu bez poprawy, z antybiotykiem który oczywiście nic nie pomógł. No a potem pobyt na onkologii i obecnie czekamy na wyniki z biopsji…okazało się że są zmiany w obrębie kręgu i miednicy. A ordynatorka z tarnogórskiego szpitala przy wypisywaniu dziecka stwierdziła, że jak będzie się dziecku zwracało uwagę że się krzywi to ono jeszcze bardziej dziwne postawy będzie przyjmowało (Tak w skrócie)…jednym słowem żenada.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania