Włocławek, Oddział Dziecięcy Obserwacyjny

2,5 [5]Oddział Dziecięcy Obserwacyjny

Ulica: Wieniecka 49, Włocławek

Tel: 54 412 9266

Oddział Dziecięcy Obserwacyjny jest częścią:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku
Ulica: Wieniecka 49
87-800 Włocławek, Kujawsko-pomorskie


Ocena średnia Włocławek, Oddział Dziecięcy Obserwacyjny:

Włocławek, Oddział Dziecięcy Obserwacyjny otrzymał ocenę średnią: 2,5
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 9 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.5/5 (5 votes cast)

Położenie szpitala: Włocławek9 opinie o “Włocławek, Oddział Dziecięcy Obserwacyjny”

 1. weronika

  Co do szpitala i tego oddziału to mam bardzo dużo zastrzeżeń. Personel strasznie nie miły, nie przyjazny dla rodziców i dla dzieci., brak wyrozumiałości, kultury, pomocy z ich strony. Jedynie oddziałów i jedna pielęgniarka są miłe i przyjazne z powołania a reszta personelu to jest tam chyba za karę. Popieram nowa ustawę rządu która ma wkroczyc w październiku 2016r o opiniach na temat personelu i lekarzy gdzie osoby pracujące ” za karę ” będą zwalniane a na ich miejsce zatrudniane osoby z powołania. Co do lekarzy to ordynatorka strasznie nie miła, wręcz powiedziałabym że czuje się na oddziale jak królowa balu nie potrafi i nie chce nic wytłumaczyć. Nie polecam tego szpitala. Szkoda naszych skarbów. Mój synek ma uraz psychiczny po pobycie w tym szpitalu. Pielęgniarki wogóle nie liczą się ze snem małych dzieci tylko wpadają na sale i krzyczą jakby nie mogły mówić ciszej gdy dziecko śpi. Tragedia ten szpital. NIE POLECAM!

 2. anka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Wielkim skandalem na tym oddziale jest absolutny brak łóżek dla rodziców przebywających z dziećmi. Wygląda to tak jakby matka miała zostawić dziecko w szpitalu i sobie pójść. Matki karmiące dostają materac do spania na podłodze, a pozostałe 24h na dobę na krześle. Nie ma możliwości wynajęcia pokoju prywatnego, żeby „nie dyskryminować biednych dzieci”. Ogólnie oddział bardzo dobrze i ładnie wyposażony, a obsługa bardzo miła i oddana. Ktoś tylko wyłączył myślenie.

 3. Anna

  Oddział dziecięcy obserwacyjny w szpitalu we Włocławku to porażka,brak umiejętnego podejścia personelu medycznego do małego pacjenta, arogancja do rodziców. Druga sprawa to dbanie o czystość na oddziale, a szczególnie toalety brak odpowiedniej dezynfekcji, małe dzieci jedno po drugim załatwia się do tego samego nocnika, a potem się pobiera próbki moczu lub kału do badania. Kolejna rzecz to żywienie dzieci: niedbale podawane posiłki, to jeszcze kilku dniowe zupy i drugie dania przerobione z resztek jakie pozostały z poprzednich obiadów, do picia herbata zlewki i stara mięta. Tak się leczy dzieci w szpitalu we Włocławku, na badania typu USG, czy prześwietlenie dzieci prowadzi się przez prawie cały szpital i czeka się z nimi na ich kolej w skupisku innych chorych i nie tylko. Może Pań Wojtkowski położy tu swoje dziecko.Zapraszamy.

 4. Anna
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Totalna porażka lepiej weterynarze zajmują się zwierzętami niż w szpitalu dziecięcym oddział obserwacyjny we Włocławku.

 5. Aga
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Chciałabym przestrzec rodziców, przed oddaniem swoich pociech, na ten oddział. Może gdyby nie pani kierownik oddziału, która nie ma za grosz w sobie empatii, która brak profesjonalizmu nadrabia pozycją zawodową, która traktuje oddział jak swoje królestwo, a małych pacjentów jak króliki doświadczalne, która rodziców traktuje jak zło konieczne, która … można by jeszcze długo pisać podobne spostrzeżenia, nie było by tak strasznie. Żal, że młode lekarki z pasją, chcące nieść pomoc małym pacjentom są przez nią tłamszone i mają bardzo ograniczone możliwości.

 6. Judyta

  Oddział dziecięcy obserwacyjny- byłam z synkiem 10 miesięcznym na tymże oddziale i oby nigdy więcej. Spędziliśmy tam 9 dni. Jeżeli chodzi o warunki dla dziecka to jak najbardziej są dobre. Nie interesowało mnie mleko, posiłki dla dziecka oraz zawsze były na czas dzięki Paniom dietetyk. Niestety cała reszta to masakra. Prp.

 7. Judyta
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Przede wszystkim co najbardziej mnie oburzyło, to podejście pielęgniarek. Brak jakiegokolwiek zrozumienia i pomocy. Potrafiły tylko zwracać uwagę, ciągle coś im nie pasowało, zawsze było źle. Niestety jedna pielęgniarka (najstarsza tam, blond włosy o imieniu Zofia) to uważam, że pracuje tam za karę. Proponuję przejść już na emeryturę, a nie wyzywać się na dzieciach i rodzicach.

 8. Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Moge pochwalic oddzial obserwacyjny super podejscie do dziecka „ciocie” przemile lekarze dzialaja skutecznie my jestesmy zadowoleni fakt mozna sie doczepic do braku lozek na oddziale dla rodzica powinna byc mozliwosc odpoczynku dla opiekuna ale takto zadnych zastrzezen nie mamy i ze spokojnym sumienie chwalimy

 9. Moge pochwalic oddzial obserwacyjny super podejscie do dziecka „ciocie” przemile lekarze dzialaja skutecznie my jestesmy zadowoleni
  zadnych zastrzezen nie mamy i ze spokojnym sumienie chwalimy

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania