Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka)

Poznaj bliżej Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka):

Opinie o Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka) by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka)

Ulica: Nowogrodzka 62A, Warszawa

Tel: 22-622-48-72

Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka) jest czescia:

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spólka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia

Ulica: Górczewska 89
01-401 Warszawa, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Warszawa, Poradnia Urologiczna (Nowogrodzka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.