Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Poznaj bliżej Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie:

Opinie o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
Czekanie na opis po rentgenie i cały dzień na korytarzu i organizowanie tych badań to jedna wielka porażka delikatnie mówiąc!!!

o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

najgorszy szpital

o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

KOSZMAR. Poczekalnia, zbiorowiska ludzi różnej narodowości. Z rejstracji zero informacji o czymkolwiek. Panie ,, warczą,, że ciągle pytamy. Boże, to 21 wiek, jesteśmy w Uni a to wszystko nie do uwierzenia że można tak traktować chorego … [przeczytaj całą opinię]

o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Moim zdaniem szpital jest ok.chyba,że miałam szczęście

o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Jestem bardzo zadowolona.nie mogę więcej pisać bo jestem po operacji prawego barku ale szpital ok i przede wszystkim dr Dobies

o Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Ulica: Bursztynowa 2
04-749 Warszawa, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

13 odpowiedzi do “Warszawa, Miedzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie”

 1. Stawiam mu taką ocenę gdyż ostatnio byłe przywieziony z innego szpitala to na izbie przyjęć nawet nie zapytano jak czuję .orzeknięto że nie miejsc,po prosbie przez moją żonę dopiero dostałem zastrzyk i odesłany do mojego szpitala z powrotem.Zaznaczam że zostałem przywieziony do Międzylesia gdyż w moim szpitalu nie było neurologa.

 2. Najgorszy szpital w Warszawie, SOR -sepsa lata w powietrzu, personel nie zainteresowany pacjentem, brud wszędzie, obok toalet nie da się przejść nie mówiąc o wejściu. Lekarze „dyzurni” śpią i albo ospali raczą po kilku godzinach zainteresować się pacjentem albo nie. Personel – pielęgniarki i ratownicy – zajęci tylko sobą i rozmową i zamóieniem pizzy. Wymioty pacjentów leżą kilka godzin na podłodze…. Skandal!!Omijajcie z daleka nie dajcie się tam zawieżć nawet w cięzkich przypadkaach.

 3. MIĘDZYLESKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY!!!!!

  To jest szpital a przynajmniej izba przyjęć, który będę omijała szerokim łukiem. Odradzę KAŻDEMU kto mnie zapyta i będę szerzyła tę złą opinię po świecie aby ludzie tam nie przychodzili się leczyć. to jest dramat co tam się dzieje. Lekarze odmawiają podstawowych badań bo ktoś zbyt zdrowo wgląda? Bezczelność osiągnęła tam poziom zaawansowany (przy okienku rejestracji pada pytanie: po co pan/pani tu przyszedł, a dlaczego akurat do nas? A czemu nie gdzieś indziej? No dobrze to już przyjmiemy) Łaska? czy taka praca? Najchętniej ich wszystkich cofnęłabym do wolontariatu abo wręcz aby Ci ludzie mogli pracować z pacjentami musieli by z własnej kieszeni dopłacać. PORAŻKA!

 4. Ten szpital a właściwie Izba przyjęć to TRAGEDIA!!!!!!! 8 godzin siedzenia od godz 17 do 24 ,żebym się dowiedziała ,że wypadłam z systemu i minęła moja kolejka ,a tak w ogóle to lekarz-naczyniowy właśnie poszedł operować i nie wiadomo ile mu się zejdzie i być może będę czekać następne 8h.Totalny chaos ,żadnej organizacji.Bałagan ,brudno wszędzie .Personel w ogóle nie zainteresowany ludźmi praktycznie pacjent zdany na siebie i sam pilnujący swojej kolejki .Po co komputery jak nikt nie umie z nich korzystać .Szpital chyba nie posiada czegoś takiego jak jaka kol wiek segregacja czysty żywioł.MASAKRA kto nie musi niech nie korzysta

 5. Dostałam skierowanie na izotopowe badanie serca własnie do tego szpitala. Jestem z daleka, więc mój kardiolog zalecił, abym telefonicznie umówiła termin badania. Zadzwoniłam. Odebrała pani, która nakrzyczała na mnie, że mam złe skierowanie i zamiast na spokojnie poinformować mnie, jakie powinno być to skierowanie i przy okazji podać wszystkie potrzebne mi informacje, co mam zabrać na badanie i w ogóle wszystko co dotyczy mojego badania, po prostu się rozłączyła. Z czymś takim spotkałam się pierwszy raz. Nigdy nie sadziłam, że można się tak zachować. Bo niby skąd miałam wcześniej wiedzieć, jak ma wyglądać skierowanie, skoro nie byłam w takiej sytuacji.

 6. IZBA PRZYJĘĆ w MIĘDZYLESKIM SZPITALU W WARSZAWIE TO TRAGEDIA.
  CAŁY PERSONEL POWINIEN BYĆ Z MAŁYMI WYJĄTKAMI POWINIEN BYĆ WYMIENIONY AROGANCJA, BRAK PODSTAWOWYCH ZASAD ZNAJOMOŚCI W POSTĘPOWANIU Z PACJENTEM. PRZECIEŻ PRACA PERSONELU MEDYCZNEGO TO SŁUŻBA NA RZECZ CHOREGO. W TYM SZPITALU DAWNO O TYM ZAPOMNIANO. PANIE PIELĘGNIARKI WYSTYLIZOWANE ALA „SŁONECZNY PATROL”, NIE WIDZĄ NIC OPRÓCZ SWOICH DŁUGICH BLOND WŁOSÓW.
  JAK MOGĄ DOSTRZEC PACJENTA?

 7. Jest tylko jeden urolog onkolog, który przyjmuje dwa razy w tygodniu po 4 godziny (od 0800 do 1200).
  Pacjent z wyznaczoną datą wizyty w przychodni nie zostanie przyjęty, jeśli spróbuje zdobyć upragniony numerek do rejestracji po godzinie 7 rano. Nie ma żadnych szans. Personel nieprzyjemny, który prowadzi dziwne gry z pacjentami sprowadzające się do ich unikania.

 8. To nie jest szpital to jest umieralnia, jeśli jesteś w podeszłym wieku i przyjęto cię na oddział to w 90% że już o własnych siłach nie wyjdziesz chyba, ze natrafisz na dyżur lekarza, który naprawdę chce ratować życie człowieka ale takich lekarzy w Międzyleskim szpitalu /dawny kolejowy/ jest kilku. Największa umieralność jest na oddziale neurologicznym po parę osób na dobe. Brak dyscypliny i lekceważące podejście większości personelu pielęgniarski-lekarskiego do pacjenta jest lekceważące i nieodpowiedzialne, brak sympatii i oprócz przymusowego zbadania pacjenta nikt z zatrudnionego personelu lekarskiego nie interesuje się więcej pacjentem a nie daj Boże jak to będzie noc to koniec! Najwięcej zgonów jest w godzinach nocnych co potwierdza, że opieka lekarska i doglądanie chorych w tych godzinach jest zerowa! czyja to wina? Brak nadzoru poprzez złe zarządzanie szpitalem doprowadza do tych zgonów i do wystawiania złej opinii szpitalowi i lekarzom. Kto tam rządzi, co to za Dyrektor i kto go tam trzyma tyle czasu? powinien zostać wywieziony na taczkach do Prokuratora za takie zarządzanie i doprowadzanie tulu ludzi do śmierci!!!!! Nie wiem czy ktoś się tymi sprawami zainteresuje i coś się zmieni ale jest to przerażające nawet pomyśleć, że tylu ludzi już odeszło a ilu odejdzie jeżeli wyższe władze się tym nie zainteresują i nie zrobią natychmiastowego porządku !!!!!! BĘDĘ OBSERWOWAŁ!
  DO SZPITALA POWINNO SIĘ IŚĆ PO ZDROWIE A NIE PO ŚMIERĆ!

 9. Jestem bardzo zadowolona.nie mogę więcej pisać bo jestem po operacji prawego barku ale szpital ok i przede wszystkim dr Dobies

 10. KOSZMAR. Poczekalnia, zbiorowiska ludzi różnej narodowości. Z rejstracji zero informacji o czymkolwiek. Panie ,, warczą,, że ciągle pytamy. Boże, to 21 wiek, jesteśmy w Uni a to wszystko nie do uwierzenia że można tak traktować chorego człowieka. Ludzie czekają bez jedzenia po 24 h na przyjęcie do szpitala. Za co te podatki takie ogromne płacimy ? Po badaniach po 12 h na poczekalni padałam z głodu i braku sił więc zapytałam pani doktor czy to już koniec ? Ona że tak że mam czekać na wypis. Zapytałam pielęgniarki czy mogę jutro odebrac wypis bo się źle czuję i mam wynajęty samochód za który zapłace fortunę i chcę jechać do domu. Pielęgniarka zgodziła się więc pojechałam. Dzisiaj pojechałam odebrac wypis i dość że nie umiano spisać prawidłowo mojego adresu z dowodu bo napisano jakieś bzdury to jeszcze w wypisie napisano że samowolnie go opuściłam. Mało tego to spotkałam pacjentki wczorajsze które wciąż czekają. Boże to tylko książkę napisać. Wstyd . Rząd o II turze wyborów myśli a zwykli ludzie ? Nic nie znaczą.

 11. Czekanie na opis po rentgenie i cały dzień na korytarzu i organizowanie tych badań to jedna wielka porażka delikatnie mówiąc!!!