Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

Poznaj bliżej Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka:

Opinie o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka
Bylam w 2019 super opieka jedzenie rewelacja jestem po drugiej endoprotezie biodra i znowu Ustroń

o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

Leczę się w tym Szpitalu od 2010 roku.Byłam na OddZiale Reumatologicznym gdzie otrzymałam wspaniałą opiekę i warunki pobytu.Okazało się że wymagam zabiegu operacyjnego stóp.Było to w dniu kiedy miałam wyjść do domu.Było to we wrześni… [przeczytaj całą opinię]

o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

przebywałam w szpitalu rehabilitacyjnym w Ustroniu ul. Szpitalna 11 w listopadzie 2019r.moja opinia jest pozytywna.personel nakierowany fajnie na pacjentów, dobrze dobrane ćwiczenia. dobre jedzenie. pani ordynator kompetentna i miła…pacjen… [przeczytaj całą opinię]

o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

Byłam w szpitalu w Ustroniu w październiku 2015. Lekarze kompetentni, pielęgniarki sympatyczne, diagnoza trafna. Znowu czekam na kolejny pobyt, okres oczekiwania 3,5 roku. Ilona.

o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

jedna wielka porazka

o Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

Ulica: Szpitalna 11/11
43-450 Ustron, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 odpowiedzi do “Ustron, Slaski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny Im.gen.jerzego Zietka”

 1. Przebywałam w kwietniu w Szpitalu Reumatologicznym w Ustroniu na oddziale Ia, ordynator ordynarny, zero empatii , to samo dotyczy pani dr Agopsowicz, a także siostry oddziałowej. Natomiast pielęgniarki bardzo uprzejme, fizjoterapeuci pełny profesjonalizm. Warunki w szpitalu jak za czasów komunizmu. Ubikacje 2 damskie i 2 męskie na korytarzu, jeden prysznic damski i jeden męski na cały oddział. Jedzenie niesmaczne, bardzo małe porcje i niedostosowane do diety. jak można w szpitalu podać na śniadanie tylko twarożek i margarynę,zero owoców zero warzyw albo sam dżem?. No, chyba, że ludzie przechodzą tutaj na dietę odchudzającą. z tego szpitala każdy wyjeżdża do domu ze zmniejszona wagą. Odradzam pobyt w tym szpitalu!!!!

 2. Przebywałam w Szpitalu Reumatologicznym w Ustroniu na przełomie sierpnia i września 2016 na oddziale III Rehabilitacja. Oczekiwałam na pobyt w tym szpitalu z NADZIEJĄ ,która na dzień dobry odebrał mi lekarz medycyny????! P.JŻ ,Specjalista rehabilitacji medycznej.Pan Ż sprawia wrażenie jakby pracował za karę z ludżmi chorymi ,niepełnosprawnymi i starszymi.Wykazuje się brakiem empatii i arogancją. Zgadzam się w 100% z wcześniejszą opinią. Fizjoterapia nie jest przygotowana zgodnie z przepisami dla osób niepełnosprawnych , posiłki niezgodne z gramaturą (pomijam fakt co nam podawano), czystość też daje wiele do życzenia . Panie sprzątające wydają również posiłki dokładnie w tym samym co sprzątają itd.. itd .Zabiegi !Fizjoterapełci staja na wysokości zadania w warunkach,które mają.Planem zabiegów jestem mocno rozczarowana.Basen przez jakiś czas był zamknięty,pomimo tego był rozpisywany.Na Cwiczenia na basenie można sie dostać po badaniach moczu na obecność bakterii, którymi się manipuluje …To co mnie mocno zirytowało to to ,że traktują nas jak bandę matołów. Pani sekretarka dwukrotnie chciała mnie oszukać za wiedzą lekarza w/w wydając i dajac mi do podpisu WYPIS niezgodny z prawdą . NIE POLECAM !!!!tego szpitala dopóki Zarządzający szpitalem nie przywrócą standardy ,które obowiązują wszędzie ….!

 3. Mój pobyt to sierpień ubiegłego roku, oddział rehabilitacyjny. Lekarz na moim oddziale był delikatnie mówiąc niekompetentny, ale na moje szczęście poszedł na urlop i przejęła nas Pani Dr P K. Osoba o dużej wiedzy i ogromnej empatii.
  Rehabilitanci kompetentni i sympatyczni.
  Jedzenie, jak już opisano powyżej – masakra:(Polecam szefowi tego obiektu sławetne kaszotto, czyli rozgotowaną kaszę z rozgotowanym mielonym mięsem – obrzydliwa paćka!

 4. najładniejszy szpital, w którym byłem. Jakość leczenia na bardzo wysokim poziomie. Warunki pobytu, jak na szpital b.dobre. Niestety czas oczekiwania w latach
  Pozdrawiam

 5. Jak długo będę jeszcze czekać
  POZDRAWIAM Bożena Ćwiklińska

 6. Podziękowania dla lekarzy i personelu, więcej takich szpitali przyjaznych dla pacjentów. Pozdrawiam.

 7. Byłam w szpitalu w Ustroniu w październiku 2015. Lekarze kompetentni, pielęgniarki sympatyczne, diagnoza trafna. Znowu czekam na kolejny pobyt, okres oczekiwania 3,5 roku. Ilona.

 8. przebywałam w szpitalu rehabilitacyjnym w Ustroniu ul. Szpitalna 11 w listopadzie 2019r.moja opinia jest pozytywna.personel nakierowany fajnie na pacjentów, dobrze dobrane ćwiczenia. dobre jedzenie. pani ordynator kompetentna i miła…pacjentka Ewa Sopotnicka z Gliwic……….

 9. Leczę się w tym Szpitalu od 2010 roku.Byłam na OddZiale Reumatologicznym gdzie otrzymałam wspaniałą opiekę i warunki pobytu.Okazało się że wymagam zabiegu operacyjnego stóp.Było to w dniu kiedy miałam wyjść do domu.Było to we wrześniu, a w listopadzie 2011 roku miałam już wykonaną pierwszą operację.Byłam w tym szpitalu do tej pory kilkakrotnie nigdy nie spotkała mnie jakakolwiek przykrość ze strony Personelu Medycznego czy pomocniczego.Wyżywienie było lepsze niż w innych szpitalach, dostosowane do potrzeb organizmu pacjenta leżącego po zabiegach,czy też leczeniu na innych oddziałach.Zdziwiły mnie opisy sytuacji innych pacjentów,bo rzeczywistść jest zupełnie inna.Ostatni raz byłam do kontroli w Przychodni Szpitalnej w pażdzierniku 2019r i też zostałam przyjęta z szacunkiem i zadowoleniem z dokładnym wyjaśnieniem jak postępować w dalszym leczeniu.Dziękuję Wszystkim Lekarzom i całemu zespołowi Medycznemu za Fachową opiekę i pomoc w chorobie.Za to że mogę chodzić.Stanisława Tokarz z Przemyśla.

 10. Bylam w 2019 super opieka jedzenie rewelacja jestem po drugiej endoprotezie biodra i znowu Ustroń