Kategorie
Ginekologia Oddział Położniczy Sztum

Sztum, Oddzial Polozniczo-Ginekologiczny

Opinie o Sztum, Oddzial Polozniczo-Ginekologiczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Dane szpitala/ przychodni:

Oddzial Polozniczo-Ginekologiczny

Ulica: Reja 12, Sztum

Tel: (055)640 61 00

Oddzial Polozniczo-Ginekologiczny jest czescia:

Szpital Polski Polczyn-Zdrój

Ulica: Gwardii Ludowej 5
78-320 Polczyn-Zdrój, pomorskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Sztum, Oddzial Polozniczo-Ginekologiczny

5 odpowiedzi na “Sztum, Oddzial Polozniczo-Ginekologiczny”

Na tym oddziale pozwala się palić papierosy i nikt na to nie zwraca uwagi. Potem otwiera się okna w toaletach w celu wywietrzenia, więc pacjentki się przeziębiają. Palą zarówno i pacjentki i personel. Ale co tam, nikogo to nie obchodzi, nawet jak się zwraca uwagę lekarzom. Ciekawe, czy sanepid się z tym zgadza?

Wszystko ok tylko na oddziale ginekologicznym Co niektóre pielęgniarki masakra wredne znieczulone

Oddział ginekologi w 2019 roku .Opieka po operacji” MASAKRA”Brak dzwonków (wyłączone bo piszczą na dyżurce gdzie problemem było zastać pielęgniarkę)Proszenie się o środki znieczulające mimo tego ,że były zapisane w karcie ,o wszystko trzeba było się prosić nawet,żeby odłączyć kroplówkę.Nie chcę krytykować wszystkie pielęgniarki .bo dwie były miłe opiekuńcze.Pozostałe przyszły chyba za karę do pracy.Żałuję ,że nie zdecydowałam się na operację w Oleśnicy.Odział był przepełniony tylko trzy pacjentki ;););)

jeden to i tak za dużo.chamstwo i zero empatii. siostry bardzo kulturalne, tylko w obecności pacjętów obrabiają sobie dupy a kurwy w tych dialogach to latały jak skowronki.Lekarz też nie lepszy .podobno doktor Kaliszewski.bez pozdrowień.

komentaż od grubej i wstrętnej dotyczy SOR-sztum,a konkretnie zmiany z 21 na 22 stycznia 2020

Dodaj swoją opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.