Syców, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej

2,8 [4]Oddział Rehabilitacji Neurologicznej

Ulica: Oleśnicka 25, Syców

Tel: (062)785 20 31

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej jest częścią:

Powiatowy Zespół Szpitali
Ulica: Armii Krajowej 1
56-400 Oleśnica, Dolnośląskie


Ocena średnia Syców, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej:

Syców, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej otrzymał ocenę średnią: 2,8
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 6 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.8/5 (4 votes cast)

Położenie szpitala: Neurologia, Rehabilitacja, Syców, Urologia6 opinie o “Syców, Oddział Rehabilitacji Neurologicznej”

 1. anonim
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  NIE POLECAM tego oddziału ponieważ personel, żeby mieć święty spokój faszeruje pacjentów środkami psyhotropowymi, nie informując o tym ani pacjenta, ani najbliższą rodzinę! Jeśli zależy wam na bliskich nie oddawajcie ich do tego szpitala!

 2. Janina
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Całemu personelowi z oddziału neurologii i rehabilitacji I piętra Szpitala w Sycowie,za zaangażowanie w leczeniu mojego męża Zbyszka oraz przemiłą obsługę i kontakt z pacjentem,serdeczne podziękowania przesyła Janina Zawada.

 3. Tadeusz.
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Przyjemna miła atmosfera, dobra i mila obsługa, przez personel oddziału zarówno lekarzy jak i pielęgniarki, opiekunki i panie rehabilitantki.

 4. Kasztanka77@wp.pl

  Minął rok od śmierci mojej Mamy, ale poczułam, że muszę się z tym podzielić, żeby przestrzec innych przed koszmarem. Totalna porażka, moja w tej chwili ś.p. Mama trafiła po drugim udarze, obustronnie sparaliżowana, jedzenie przez sondę, zero głosu. Panie roznoszące jedzenie nie zainteresowały się w ogóle, nic kompletna znieczulica. Mama nie była w stanie nic powiedzieć oraz nie wskazać ruchami rąk, czy nóg, że nic nie zjadła. Ale Panie, które przyszły też nie wykazały dobrej woli, po porostu zabrały posiłek i tyle. A że osoba chora na cukrzyce powinna spożyć odpowiedni posiłek, to już nikogo nie interesuje. Wspomnę tylko, że moja Ś.P. Mama nie mówiła i była bezwładna. Więc Paniom pasowało zabrać niezjedzenie, bo przecież trzeba oszczędzać. Tylko nikt nie zauważył, że Pacjent chory na cukrzyce powinien dostać odpowiedni posiłek. Ale przecież jak chora osoba nie mówi, to się nie wyda- prawda? Żenua- Ludzie nie macie sumienia? Przecież Was też to może spotkać. Zrozpaczona córka.

 5. Zbyszek
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Przebywałem na oddziale rehabilitacji ogólnej w czerwcu i lipcu 2018. Najwyżej oceniam Panie rehabilitantki, za ich fachowość, empatię, dużo uśmiechu i zrozumienia dla każdego pacjenta. To są jedyne pozytywy z całego mojego pobytu w tym ośrodku. Pielęgniarki na oddziale nakazują pacjentom zachowanie ciszy, najlepiej żeby w ogóle się nie odzywali. Przeszkadza im wszystko, łącznie z grającym cicho radiem, jak też telewizorem, za którego używanie płaci pacjent. Warunki sanitarne nie do zaakceptowania w XXI wieku. Dwie wspólne łazienki na cały oddział. Rozwiązanie godne lat pięćdziesiątych XX wieku. Ogólna porażka. Nie polecam.

 6. były pacjent

  Rehabilitanci super, pielęgniarki ujdą, poza jedną!! Najbardziej chamska po 60-tce taka… Jej matka, kiedy była pacjentką na oddziale jako jedyna ją wychwalała, iż taka usłużna wobec pacjentek/ ów, a ona była najbardziej chamska, wyzywała babcie z afazją, wszystkim na ty waliła, ŻENADA z pielęgniarki S.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania