Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Poznaj bliżej Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka:

Opinie o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka
Prosze sobie jechac gdzies indziej.-tak usłyszałam dzis z urazem nogi…. Ze złamanymi zebrami rok temu 10h na korytarzu. Nie polecam odzialu ratunkowego w Słupsku

o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Okropny szpital! Ale za to BARDZO polecam Gdańsk tam i dobra jakość leczenia i przyjazny personel, a pobyt dobry i czas oczekiwania to już w ogóle dobry :).

o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Serdeczne podziękowania doktorowi Piotrowi Bobińskiemu z oddziału chirurgii onkologicznej. Jako jedyny okazał nam i mojemu cierpiącemu na nowotwór złośliwy trzustki tacie ogromne serce. Takich lekarzy z powołania potrzebujemy. Dziękuję w i… [przeczytaj całą opinię]

o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Polska jest w EU, ale niestety daleko do niej.Zachowanie personelu( SOR) pozostawia do życzenia. Żeby starszy człowiek , czy w ogòle jaki,,czekał 12 godzin!! w SORZE-makabra. Rodzina- nie mogła być dopuszczona do chorej, lekarz z karetki – ni… [przeczytaj całą opinię]

o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Długie oczekiwanie od czasu zarejstrowania do czasu przyjecia.pobyt na poczekalni SOR -nudny ponad 6-godzin
bez jedzenia.Zamało lekarzy na SOR.

o Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Slupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

Ulica: Prof. Lotha 26