Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

Poznaj bliżej Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych:

Opinie o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych
Nie podoba mi się opieka nad starszymi osobami schorowanymi . A chodzi mi oto ,że niepełnosprawna osoba ma sprzątać po sobie ,która ledwo idzie do łazienki ze swoją potrzebą .I w dodatku jest wyzywana od brudasów. Tak nie może być. Pro… [przeczytaj całą opinię]

o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

To jest szok co dzieje się w tym szpitalu, dlaczego jeszcze takie szpitale istnieją. Nie przyjazny dla pacjentów i odwiedzających.

o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

Ocena dla oddziału wewnętrznego to 0. Tam jest masakra ,lekarze nie zirjetowani w chorobach pacjenta. Informacji o chorym niema komu udzielić bo dr. Sieklicka ciągle niema humoru.

o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

bardzo zle wrazenie .copo pobycie azly kontakt zlekazami

o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

bardzo zle wrazenie .copo pobycie

o Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chorób Wewnetrzynych

Ulica: Slowackiego 32, Sierpc

Tel: 24-275-85-35

Oddzial Chorób Wewnetrzynych jest czescia:

Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu

Ulica: Juliusza Slowackiego 32
09-200 Sierpc, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 odpowiedzi do “Sierpc, Oddzial Chorób Wewnetrzynych”

  1. Ocena dla oddziału wewnętrznego to 0. Tam jest masakra ,lekarze nie zirjetowani w chorobach pacjenta. Informacji o chorym niema komu udzielić bo dr. Sieklicka ciągle niema humoru.

  2. To jest szok co dzieje się w tym szpitalu, dlaczego jeszcze takie szpitale istnieją. Nie przyjazny dla pacjentów i odwiedzających.

  3. Nie podoba mi się opieka nad starszymi osobami schorowanymi . A chodzi mi oto ,że niepełnosprawna osoba ma sprzątać po sobie ,która ledwo idzie do łazienki ze swoją potrzebą .I w dodatku jest wyzywana od brudasów. Tak nie może być. Proszę o trochę wyrozumiałości i naprawdę przyjrzeć się chorobom tych osób bo przecież zdrowy nie potrzebuje szpitala tylko chory .postawcie się na miejscu tych osób.