Rydułtowy, Oddział Chorób Wewnętrznych Ii – Pododdział Geriatryczny

5,0 [1]Oddział Chorób Wewnętrznych Ii – Pododdział Geriatryczny

Ulica: Plebiscytowa 47, Rydułtowy

Tel: (032)459 24 47

Oddział Chorób Wewnętrznych Ii – Pododdział Geriatryczny jest częścią:

Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach I Wodzisławiu Śląskim z Siedzibą w Wodzisławiu Śląskim
Ulica: 26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie


Ocena średnia Rydułtowy, Oddział Chorób Wewnętrznych Ii – Pododdział Geriatryczny:

Rydułtowy, Oddział Chorób Wewnętrznych Ii – Pododdział Geriatryczny otrzymał ocenę średnią: 5,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 4 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Położenie szpitala: Geriatria, Oddział Transplatologii, Rydułtowy, Wewnętrzny4 opinie o “Rydułtowy, Oddział Chorób Wewnętrznych Ii – Pododdział Geriatryczny”

 1. Zenek

  Szpital w Rydultowach powinni zamknąć jak najszybciej, ponieważ tam leczą konowały, a nie lekarze uśmiercają ludzi, którzy do szpitala przychodzą o własnych siłach, a ze szpitala już nie wychodzą i nie była to jakaś poważna choroba. Lepiej swoich bliskich zawieść do szpitali w Wodzisławiu, Jastrzębia, Raciborza. Natomiast Orzepowic też nie polecam.

 2. mązpacjentki

  Na oddziale II wewnętrznym oddziale geriatrycznym lekarze nie chcą rozmawiać o stanie zdrowia pacjenta. Zbywając bliska osobę mówiąc, że po prostu nie maja czasu. Druga rzecz, która mnie rowerowni denerwuje to taka, iż lekarz zwracając się zarówno do pacjenta jak i do rodziny (męża, żony, dzieci ) mówią jak do kolegi/ koleżanki, zero kultury !!!

 3. Karina
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Szpital Rydułtowy – oddział wewnętrzny ordynator dr Katarzyna Holona–Musioł.
  Pobyt wspominam bardzo dobrze, pomoc opiekunek na tym oddziele jest na najwyższym poziomie . Najważniejsze jednak jest to że pracują tam bardzo dobrzy specjaliści z idealnym podejściem do pacjenta . Przez tydzień pobytu miałam tyle badań co nigdy w życiu . Diagnoza- STRZAŁ W 10 . Ludzie z moim schorzeniem piszą na forach że nawet przez 4 lata lekarze źle ich diagnozują . Pan dr Holona , młody bardzo przyjemny dla pacjenta lekarz zresztą jak większość lekarzy na tym oddziele , wystarczyły mu 2 badaniach a on już wiedział co mi jest ale i tak zlecił jeszcze następne i kolejne żeby czegoś nie przeoczyć . Chylę ukłony do samej ziemi i bardzo dziękuję Panu i innym lekarzom . Pani dr Katarzynie Holona–Musioł gratuluję bardzo zdolnej kadry lekarzy , bardzo wesołej i miłej atmosfery , decyzji o przyjęciu opiekunek które są dla ludzi cierpliwe i grzeczne i czystości na oddziale .
  Pozdrawia pacjentka 43 lata .

 4. Karina

  Szpital Rydułtowy – oddział wewnętrzny ordynator dr Katarzyna Holona–Musioł.
  Pobyt wspominam bardzo dobrze, pomoc opiekunek na tym oddziele jest na najwyższym poziomie . Najważniejsze jednak jest to że pracują tam bardzo dobrzy specjaliści z idealnym podejściem do pacjenta . Przez tydzień pobytu miałam tyle badań co nigdy w życiu . Diagnoza- STRZAŁ W 10 . Ludzie z moim schorzeniem piszą na forach że nawet przez 4 lata lekarze źle ich diagnozują . Pan dr Holona , młody bardzo przyjemny dla pacjenta lekarz zresztą jak większość lekarzy na tym oddziele , wystarczyły mu 2 badania a on już wiedział co mi jest ale i tak zlecił jeszcze następne i kolejne żeby czegoś nie przeoczyć . Chylę ukłony do samej ziemi i bardzo dziękuję Panu i innym lekarzom . Pani dr Katarzynie Holona–Musioł gratuluję bardzo zdolnej kadry lekarzy , bardzo wesołej i miłej atmosfery , decyzji o przyjęciu opiekunek które są dla ludzi cierpliwe i grzeczne i czystości na oddziale .
  Pozdrawia pacjentka 43 lata .

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania