Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci

Poznaj bliżej Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci:

Opinie o Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci
Oddział zasłguje na pochwałę,specjalisci stawiają bardzo dobrą,trafną diagnozę. Pani Doktor U ŻH,oraz Pan Doktor A J.Zyczę powodzenia w dalszej pracy,i składam podziekowania i wyrazy szacunku,oby tak dalej.

o Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników

Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci

Ulica: Wysokie Brzegi 4, Oswiecim

Tel: (033)844 82 00

Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci jest czescia:

Zespól Opieki Zdrowotnej w Oswiecimiu

Ulica: Wysokie Brzegi 4
32-600 Oswiecim, malopolskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Oswiecim, Oddzial Chirurgiczny Dla Dzieci