Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

Poznaj bliżej Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej:

Opinie o Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej
W dniu 6 lutego 2021r wraz z koleżanką byłam na konsultacji w tutejszym szpitalu.Jesteśmy bardzo zadowolone a wręcz zaskoczone/mile/jak nas przyjęto.Ja od dwóch lat nie mogłam znaleźć lekarza,który by mnie zoperował/źle wstawiona endopro… [przeczytaj całą opinię]

o Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

Absolutnie nie polecam.
Moja Babcia trafiła tu ze złamaną nogą, tj. wklinowane przezkrętarzowe złamanie kości udowej prawej. W szpitalu przebywała 2 tygodnie.
Po tygodniu dowiedzieliśmy się, że Babci nie są podawane niezbędne jej leki,… [przeczytaj całą opinię]

o Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

Nie polecam tego miejsca, babcia dostała skierowanie z ostrym zapaleniem płuc po czym od godz 14 do godz 18 siedziała w kolejce z dusznością, lekarz nie wiedział czy dostała zastrzyk i powiedział, że nie ma miejsca w szpitalu, po czym odesł… [przeczytaj całą opinię]

o Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

Ulica: Duboisa 68
07-300 Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 odpowiedzi do “Ostrów Mazowiecka, Samodzielny Publiczny Zespól Zakladów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej”

  1. Nie polecam tego miejsca, babcia dostała skierowanie z ostrym zapaleniem płuc po czym od godz 14 do godz 18 siedziała w kolejce z dusznością, lekarz nie wiedział czy dostała zastrzyk i powiedział, że nie ma miejsca w szpitalu, po czym odesłał ją do domu z wyników badań robionych w szpitalu wyszło, że ma astmę oskrzelową i zapalenie płuc. Dla mnie ten szpital nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.

  2. Absolutnie nie polecam.
    Moja Babcia trafiła tu ze złamaną nogą, tj. wklinowane przezkrętarzowe złamanie kości udowej prawej. W szpitalu przebywała 2 tygodnie.
    Po tygodniu dowiedzieliśmy się, że Babci nie są podawane niezbędne jej leki, które powinna przyjmować stale z uwagi na jej stan zdrowia, chociaż zapewniano nas, że tak jest. Tygodniowa przerwa w podawaniu leków skutkowała pogorszeniem stanu zdrowia Babci. Dodatkowo w tym czasie nie miała zrobionego usztywnienia nogi oraz została wypisana bez usztywnienia, w co nie mogli uwierzyć rehabilitant i inny lekarz na prywatnej konsultacji. Na szybko kupiliśmy but derotacyjny, ale zmarnowano 2 tygodnie. Przez to wszystko w tym najważniejszym czasie noga nie mogła zacząć się zrastać i najprawdopodobniej babcia nie zacznie już nigdy chodzić.
    Dodatkowo dr. Stolarczyk, ordynator na oddziale urazowo-ortopedycznym, początkowo wszystko wyjaśniał, ale po rezygnacji przez lekarzy z zabiegu zespolenia kości, nagle przestał kojarzyć pacjentkę, a w rozmowie telefonicznej rzucił słuchawką, jak tylko dowiedział się o kogo pytają. Absolutnie nie naciskaliśmy na operację, chcieliśmy dowiedzieć się tylko co dalej. Niestety to jak nas potraktował było podłe i nieludzkie.

  3. W dniu 6 lutego 2021r wraz z koleżanką byłam na konsultacji w tutejszym szpitalu.Jesteśmy bardzo zadowolone a wręcz zaskoczone/mile/jak nas przyjęto.Ja od dwóch lat nie mogłam znaleźć lekarza,który by mnie zoperował/źle wstawiona endoproteza kolana 🙁 /Każdy z lekarzy kierował mnie do operatora a operator…..:( Pan doktor A.Stolarczyk wraz z dwoma kolegami podjęli się mnie hm.naprawić za co jestem im bardzo wdzięczna.Krótka ale owocna wizyta sprawiła,że ponownie zaczęłam wierzć iż jak się chce ….to można.Podziękowanie dla pani B.Chrupek ….za dużo ciepła i chęci pomocy w rozmowie telefonicznej.