Od autorów

Witaj,

Dziękuję, że odwiedzasz tą stronę.
Dzięki temu wiemy, że jakość leczenia w Polsce nie jest Ci obca i zawsze chcesz aby odbywała się w sposób najlepszy.
Nam przyświecają t same wartości. Chcemy aby nasz strona przyczyniła się do wzrostu popularności placówek, które świadczą swoje usługi na najwyższym poziomie. Natomiast te, które są słabe miały możliwość zwiększenia swojej jakości i dążyły do wyrównania poziomu.

Zachęcamy jednocześnie do wpisów rzetelnych, opisujących prawdziwe sytuacje i w sposób kulturalny wskazywały obszary do poprawy.

Mam nadzieję, że to pomoże nam stać się Polskiej Służbie Zdrowia jeszcze lepszą, bo przecież nie powinniśmy się za nią wstydzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 odpowiedzi do “Od autorów”

  1. W pazdzierniku 2014 leżałam w Woj.Szpitalu w Pile na ul Rytgiera 1.Brud ,muchy,złośliwe pielęgniarki,ale za to b.zdolne,na moich oczach fałszowały dokumentację medyczną-wpisano mi pomiar temperat.,która wtym dniu nie była wcale zmierzona.Po zabiegu przyniesiono mi jedzenie,aja mogłam tylko pić.Przez 5 dni pobytu nie zjadłam żadnego posiłku,gdyby nie pomoc córki[przywoziła mi pożywienie,które mogłam zjeść[płynne,miękkie]umarłabym z głodu.Zabieg był tak bolesny,że w trakcie prawie zemdlałam z bólu,podłączono mnie do jakies maszyny monitorującej i kazano mi głęboko oddychać,żebym nie „zeszła”.Przeżyłam traumę,nigdy więcej nie pójde do szpitala na NFZ

  2. w przychodni Alius-Med Wola Rakowa obsluga jest znakomita i bardzo mila atmosfera. Slysze ze przyjezdzaja pacjenci nawet z Lodzi.

  3. Na oddziale SOR szpitala MSW Warszawa brakuje krzeseł dla chorych czekających ok.9 godz. na kontakt z lekarzem. Słaniający się ludzie siedzą na swoich kurtkach na podłodze lub podpierają ściany.Personel pokrzykuje:” no co tak pani sterczy w przejściu, niech się pani posunie” do osoby, która już nie bardzo kontaktuje. Horror.

  4. W Świdniku nie ma kto leczyć ostatnio zrobil mi pan doktor usg na kase chorych w szpitalu na oddziale ginekologi i nie umial znalesc mi jajnika nie ma zadnych dobrych specjalistow wszyscy pouciekali z miasta Świdnik a nas zoz nic ztym nie robi bo po co ortopeda tez tylko p dr K jeden dzien w tygodniu dr M ciezko sie do niego dostać dlugie terminy a nowy zero podejscia do pacjeta chamstwo w gabinecie pielegniarka siedzi i napewno nic nie mowi bo sie boi ze ja zwolnia