Nysa, Oddzial Laryngologiczny

Poznaj bliżej Nysa, Oddzial Laryngologiczny:

Opinie o Nysa, Oddzial Laryngologiczny to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Nysa, Oddzial Laryngologiczny

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Nysa, Oddzial Laryngologiczny nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Nysa, Oddzial Laryngologiczny z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Nysa, Oddzial Laryngologiczny
Miałam zabieg usunięcia guza ślinianki na oddziale laryngologii w Nysie. Personel wspaniały ,pełen empatii dla pacjenta, skory do pomocy z uśmiechem na twarzy. Wielkie podziękowania dla całego zespołu .

o Nysa, Oddzial Laryngologiczny

Miałem zabieg usunięcia polipów, jestem bardzo zadowolony, polecam oddział laryngologiczny w Nysie.

o Nysa, Oddzial Laryngologiczny

Miałem zabieg usunięcia polipów. Jestem bardzo zadowolony, opieka lekarska i pielęgniarska bardzo dobra. Czułem, że się mną interesują, polecam oddział laryngologiczny.

o Nysa, Oddzial Laryngologiczny

Na Odziale Laryngologi w Szpitalu Powiatowym w Nysie przeprowadzono
zabieg lewej zatoki. Przed przyjęciem dostarczyłem aktualną dyskietkę z opisem zatok. Po zabiegu otrzymałem przy wypisie dokumenty z którymi miałem się w wyznaczonym te… [przeczytaj całą opinię]

o Nysa, Oddzial Laryngologiczny

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Nysa, Oddzial Laryngologiczny. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Nysa, Oddzial Laryngologiczny by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Laryngologiczny

Ulica: Bohaterów Warszawy 34, Nysa

Tel: (077)408 79 26

Oddzial Laryngologiczny jest czescia:

Zespól Opieki Zdrowotnej w Nysie

Ulica: Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa, opolskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Nysa, Oddzial Laryngologiczny
KategorieBez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 odpowiedzi do “Nysa, Oddzial Laryngologiczny”

  1. Na Odziale Laryngologi w Szpitalu Powiatowym w Nysie przeprowadzono
    zabieg lewej zatoki. Przed przyjęciem dostarczyłem aktualną dyskietkę z opisem zatok. Po zabiegu otrzymałem przy wypisie dokumenty z którymi miałem się w wyznaczonym terminie stawić się do kontroli. W wyznaczonym terminie stawiłem się z dokumentami w Przychodni przy Szpitalu i Pani pielęgniarka zarejestrowała mnie do wizyty kontrolnej . Kiedy w kolejce nastąpił czas na wizytę , z niewiadomych przyczyn lekarz odmówił. Podziękowałem i wyszedłem. Po tym zabiegu konieczne jest wykonanie kolejnego zabiegu.Postępowanie pozostawiam bez komentarza.

  2. Miałem zabieg usunięcia polipów. Jestem bardzo zadowolony, opieka lekarska i pielęgniarska bardzo dobra. Czułem, że się mną interesują, polecam oddział laryngologiczny.

  3. Miałem zabieg usunięcia polipów, jestem bardzo zadowolony, polecam oddział laryngologiczny w Nysie.

  4. Miałam zabieg usunięcia guza ślinianki na oddziale laryngologii w Nysie. Personel wspaniały ,pełen empatii dla pacjenta, skory do pomocy z uśmiechem na twarzy. Wielkie podziękowania dla całego zespołu .