Nowy Tomysl, Chirurgia

Poznaj bliżej Nowy Tomysl, Chirurgia:

Opinie o Nowy Tomysl, Chirurgia to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Nowy Tomysl, Chirurgia

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Nowy Tomysl, Chirurgia nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Nowy Tomysl, Chirurgia z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Nowy Tomysl, Chirurgia
Nie polecam tego szpitala zachowanie pielęgniarek nie do przyjęcia . W dniu operacji okazało się że moje wyniki są złe i trzeba wykonać ponownie . Więc pobrano krew i czekam z niecierpliwością na wyniki . Minęło pół godziny pielęgniar… [przeczytaj całą opinię]

o Nowy Tomysl, Chirurgia

Tragedia personel, niemiły, starszych ludzi traktują, jak zło konieczne, dzwoniąc po pielęgniarkę przychodzi po 40 min z pretensjami, straszne nie polecam tego szpitala.

o Nowy Tomysl, Chirurgia

Serdecznie dziękuję za pomyślną operacje męża i za opiekę. Dziękuję całemu personelowi szczególnie lekarzowi operującemu mojego męża za to, że ma wspaniałe ręce. Pozdrawiam.

o Nowy Tomysl, Chirurgia

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Nowy Tomysl, Chirurgia. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Nowy Tomysl, Chirurgia by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Chirurgia

Ulica: Sienkiewicz 3, Nowy Tomysl

Tel: 061-4427300

Chirurgia jest czescia:

Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Imienia Doktora Kazimierza Hologi

Ulica: Poznanska 30
64-300 Nowy Tomysl, wielkopolska

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Nowy Tomysl, Chirurgia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 odpowiedzi do “Nowy Tomysl, Chirurgia”

  1. Serdecznie dziękuję za pomyślną operacje męża i za opiekę. Dziękuję całemu personelowi szczególnie lekarzowi operującemu mojego męża za to, że ma wspaniałe ręce. Pozdrawiam.

  2. Tragedia personel, niemiły, starszych ludzi traktują, jak zło konieczne, dzwoniąc po pielęgniarkę przychodzi po 40 min z pretensjami, straszne nie polecam tego szpitala.

  3. Nie polecam tego szpitala zachowanie pielęgniarek nie do przyjęcia . W dniu operacji okazało się że moje wyniki są złe i trzeba wykonać ponownie . Więc pobrano krew i czekam z niecierpliwością na wyniki . Minęło pół godziny pielęgniarka podając mi małą tabletkę informacje że mam się przebierać do operacji. Na pytanie czy już wiadomo jakie są wyniki odpowiada ,,ja nic nie wiem najwyżej się pani wyśpi ,,. Żenada.