Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Poznaj bliżej Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy:

Opinie o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy
We torek zawiozłam do tego szpitala tate po udarze ma sparaliżowana cała lewą strone,nie wstaje i nie jest samodzielny czy dobrze zrobilam wybierajac ten dom opieki?

o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Kierowniczka Muszkiet z oddziału opiekuńczo – leczniczego która odbiera słuchawkę tylko po to aby zaraz ją odłożyć i aby połączenie się urwało to już na prawdę przesada ! Dodzwonić się nie można żeby dowiedzieć się jakich kolwiek… [przeczytaj całą opinię]

o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Beznadziejnie. Przy odpłatności 70% emerytury tzw zakład opiekuńczy żąda o przynoszeni papieru toaletowego pampersow nawet wody . Chyba lekka przesada.
.

o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Nie polecam zdecydowanie, wykańczalnicza, łapówy na 1 miejscu.. Masakra, opieka taka że ludzie wypadają z łóżek a na drugi dzień na skutek potłuczenia umierają. Katastrofa.

o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Zamknąć to dziadostwo z kierowniczką na pierwszym miejscu!

o Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Ulica: Szpitalna 2, Nowa Ruda

Tel: (074)872 24 05

Zaklad Opiekunczo Leczniczy jest czescia:

„zespól Opieki Zdrowotnej” w Klodzku

Ulica: Szpitalna 1A
57-300 Klodzko, Dolnoslaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 odpowiedzi do “Nowa Ruda, Zaklad Opiekunczo Leczniczy”

  1. personel ok.cóż można wymagać warunki katastrofa brak poscieli pampersów.Kierowniczka klapkina oczach nie widzi nie słyszy nic co się dzieje na innych odziałach swój ma pod nosem chce mieć cicho i czysto a reszta co tam,a łapówki za przyjęcie bierze sam dawałem i za przetrzymanie też cały czas dawałem.Pozdrawiam ją serdecznie wzbogaciła się pani na mnie.pa

  2. W roku 2012 w szpitalu w Nowej Rudzie zmarł nasz niepełnosprawny syn. Przeciwko ordynatorowi Zabłockiemu jest przedstawiony akt oskarżenia i od czerwca 2016 r toczy się proces przeciwko niemu w Sądzie Rejonowym w Kłodzku. Wszystkie negatywne opinie o tym szpitalu to prawda.

  3. Tragedia .Pierwszeństwo za łapówki oj wzbogaciła się ta ciągle fałszywie uśmiechnięta pani kierownik a te pyskujace starsze pielęgniarki wstyd.

  4. Nie polecam zdecydowanie, wykańczalnicza, łapówy na 1 miejscu.. Masakra, opieka taka że ludzie wypadają z łóżek a na drugi dzień na skutek potłuczenia umierają. Katastrofa.

  5. Beznadziejnie. Przy odpłatności 70% emerytury tzw zakład opiekuńczy żąda o przynoszeni papieru toaletowego pampersow nawet wody . Chyba lekka przesada.
    .

  6. Kierowniczka Muszkiet z oddziału opiekuńczo – leczniczego która odbiera słuchawkę tylko po to aby zaraz ją odłożyć i aby połączenie się urwało to już na prawdę przesada ! Dodzwonić się nie można żeby dowiedzieć się jakich kolwiek informacji ponieważ wielka pani kierownik ma to gdzieś i jest wielce zajęta wstyd !

  7. We torek zawiozłam do tego szpitala tate po udarze ma sparaliżowana cała lewą strone,nie wstaje i nie jest samodzielny czy dobrze zrobilam wybierajac ten dom opieki?