Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry)

Poznaj bliżej Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry):

Opinie o Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry) by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Poradnia Okulistyczna (Fredry)

Ulica: Fredry 22, Katowice

Tel: +48 32 607 23 08

Poradnia Okulistyczna (Fredry) jest czescia:

Tomasz Bula

Ulica: Zelazna 1
40-952 Katowice, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Katowice, Poradnia Okulistyczna (Fredry)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.