Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska)

Poznaj bliżej Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska):

Opinie o Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska) by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Poradnia Ginekologiczna (Kijowska)

Ulica: Kijowska 71, Katowice Panewniki

Tel: (032)206 40 68

Poradnia Ginekologiczna (Kijowska) jest czescia:

Epione Spólka z Ograniczona Odpowiedzialnoscia

Ulica: Szopienicka 59
40-431 Katowice, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Katowice Panewniki, Poradnia Ginekologiczna (Kijowska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.