Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Poznaj bliżej Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej:

Opinie o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej
Zgadzam tu się z Panią jedna która wystawiła opinie pod kątem poradni alergologicznej to jest masakra myślę na zakończeniu z nimi współpracę to ludzie są nadaremni. Pani R wystawiła mi opinie że mam astmę nie badając mnie pod kątem p… [przeczytaj całą opinię]

o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Niemiłe komentarze chyba pisali sfrustrowani znudzeni ludzie albo księżniczki na ziarnku grochu. Personel bardzo kompetentny miły i bardzo pomocny z ogromna dawka cierpliwości.

o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Dla mnie najmilszy oddział na jakim przebywałam.Pomimo trudnych warunków pracy( niezależnych przecież od personelu) pielęgniarki i lekarze otwarci na pacjenta, zawsze uśmiechnięci i do dyspozycji. Jak na szpitalne warunki dobre jedzenie, uroz… [przeczytaj całą opinię]

o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Klinika Alergologii została przeniesiona z Ulicy Ceglanej z Katowic na ulicę Medyków, leżałem niedawno na tym oddziale Alergologii i Immunologi Klinicznej na ulicy Medyków w Katowicach i zgadzam się z tymi negatywnymi opiniami ta cała Profeso… [przeczytaj całą opinię]

o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Najmilszy pacjentowi oddział na którym przebywałam.

o Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Katowice, Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Alergologii I Immunologii Klinicznej

Ulica: Ceglana 35, Katowice