Inowrocław, Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

2,2 [3]Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Ulica: Poznańska 97
88-100 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
Jednostki należące do Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu to między innymi:

Ocena średnia Inowrocław, Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu:

Inowrocław, Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu otrzymał ocenę średnią: 2,2
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 6 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.2/5 (3 votes cast)

Położenie szpitala: Inowrocław6 opinie o “Inowrocław, Szpital Wielospecjalistyczny Im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu”

 1. wkurzony

  Chciałbym aby osoby pracujące w tym szpitalu zapoznały się z szumnie nazwaną misją szpitala, bo zachowanie personelu w izbie przyjęć jest skandaliczne,sprzeczne z tym co głosi owa misja. Proszę także zajrzeć do Karty Praw Pacjenta. Jak można odmówić udzielenia pomocy osobie cierpiacej po operacji tylko dlatego, że nie była ona przeprowadzona w tym szpitalu. Wykreślanie zleconych badań, zajmowanie czasu informatykom jak to zrobić? To jest działanie lekarza, który chyba składał Przysięgę Hipokratesa? Praca w Służbie zdrowia to nie tylko strajki o podwyżki i „Białe miasteczka”

 2. kujawiak

  skanal,iz po operacji zacmy i wszczepieniu sztucznej soczewki miesiacu czerwcu br–z zachowaniem wszelkich zalecen na oko widze gorzej niz przed operacja. co zatem robic w tej sytuacji—nie polecam uslug w tym szpitala. w niedalekiej bydgoszczy z posrod moich znajomych, kazdy widzi idealnie po 2 miesiacach.ja po5 miesiacach coraz gorzej

 3. pacjent

  istotnie . sprawa wykonania wstawieniu sztucznej soczewki, to tam nie wychodzi. wiecej blednych, jak prawidlowych zabiegow. a to problem do konca zycia. bo w miejsce dotychczasowe, nowej nie wstawisz. ot i cala prawda. to przykre i przerazajace zarazem.

 4. Anna S
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  A ja jestem mile zaskoczona.. Nienawidzę szpitali i rzadko korzystam z pomocy, ale dziś sytuacja mnie zmusiła – atak astmy taki straszny, że myślałam, że umrę. Na SORze praktycznie bez czekania zbadali mnie, podali tlen z lekami, które bardzo szybko mi pomogły… Potem się cholernie nudziłam, bo już mi było dobrze, a nadal siedziałam z rurką z tlenem i czekałam tak ponad godzinę na wyniki badań. Ale było to dla mojego dobra. Lekarze i pielęgniarki bardzo mili. Wszystko trwało ok 3 godz i wyszłam jak nowo narodzona.

 5. zawiedziony suzba zdrowia
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Witam, po skrócie, osobom wybierającym się do tego pseudo szpitala, a konkretnie mam na myśli oddział położniczo-ginekologiczny, uświadamiam niech 14 razy się zastanowią nad wizyta na tym oddziale, a jeśli będą koniecznie zmuszeni na odwiedzenie tego miejsca, to niech nie liczą na jaką kol wiek wyrozumiałą pomoc od personelu, jaki tam obowiązuje, trafiłam na ten oddział i przez tydzień czasu, czułam się jak w odosobnieniu, jak w izolatce, lekarze owszem robili niby co swoje, co było wyraźnie odczuwalne, ale przy swoich pacjentach. Ps a nas na tak zwany NFZ, mają głęboko w…… Doktor jeden, czy to drugi, przychodząc na obchód, zamiast przynosząc nam jakieś wieści o stanie pacjenta itd., paczy się w oczy i pyta, a Pani z czym tu leży, miałam na myśli jedno tylko odpowiedzieć, ale że kultura osobista czegoś wymaga się z…. Kolejny dzień to samo z tym, że z innym doktorem, leżąc na tym oddziale ma się wrażenie, że to my jesteśmy do nich, a nie oni dla nas. Nie polecam tej opieki zdrowotnej Nikomu. Ps.co mnie ucieszyło, to na dzień wypisu zapoznałam Panią sprzątaczkę, jedyna osoba co pracuje tam z powołania. Nie wspomnę o wypisie ja i kilka innych Pań dostałyśmy nie mal ten sam, a choroby, czy miałyśmy te same? temat rzeka.

 6. Beata
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Nie polecam.
  Brak empati i zrozumienia
  OKROPNY
  Oddział wewnętrzny nr 2

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania