Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Poznaj bliżej Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej:

Opinie o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej
Serdecznie dziękuję za pomoc i leczenie całemu personelowi oddziału Chirurgii w Hrubieszowie. Miła atmosfera życzliwy personel. Wdzięczna pacjentka.

Oddział Rehabilitacji w Hrubieszowie to porażka. Pani oddzialowa nie nadaje się na to stanowisko jak również większość pielęgniarek. Bardzo wdzięczna pacjentka za profesjonalną opiekę.

Ja nigdy nie narzekałam na szpital w Hrubieszowie . Na ginekologii uratowali mi życie , neurologia zawsze pomogą , rehabilitacja super . Wszędzie miła i kompetentna kadra . Wewnętrzny moja mama jest tam częstym gościem i również nie narzeka… [przeczytaj całą opinię]

Masakra !!!!!!!!!!! 90 % pielęgniarek nie nadaje się do pracy z tymi biednymi chorymi ludźmi,opryskliwe,nie mają szacunku do drugiego człowieka,traktują chorego jak śmiecia, jak zło konieczne,jak tak można ???

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Ulica: Pilsudksiego 11, Hrubieszów

Tel: 84 696-26-11