Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Poznaj bliżej Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej:

Opinie o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej
Serdecznie dziękuję za pomoc i leczenie całemu personelowi oddziału Chirurgii w Hrubieszowie. Miła atmosfera życzliwy personel. Wdzięczna pacjentka.

o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Oddział Rehabilitacji w Hrubieszowie to porażka. Pani oddzialowa nie nadaje się na to stanowisko jak również większość pielęgniarek. Bardzo wdzięczna pacjentka za profesjonalną opiekę.

o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Ja nigdy nie narzekałam na szpital w Hrubieszowie . Na ginekologii uratowali mi życie , neurologia zawsze pomogą , rehabilitacja super . Wszędzie miła i kompetentna kadra . Wewnętrzny moja mama jest tam częstym gościem i również nie narzeka… [przeczytaj całą opinię]

o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Masakra !!!!!!!!!!! 90 % pielęgniarek nie nadaje się do pracy z tymi biednymi chorymi ludźmi,opryskliwe,nie mają szacunku do drugiego człowieka,traktują chorego jak śmiecia, jak zło konieczne,jak tak można ???

o Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej by umówić się na wizytę lub przyjęcie


Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Ulica: Pilsudksiego 11, Hrubieszów

Tel: 84 696-26-11

Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej jest czescia:

Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie

Ulica: Pilsudskiego 11
22-500 Hrubieszów, Lubelskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 odpowiedzi do “Hrubieszów, Oddzial Rehabilitacyjny z Pododdzialem Rehabilitacji Neurologicznej”

  1. Masakra !!!!!!!!!!! 90 % pielęgniarek nie nadaje się do pracy z tymi biednymi chorymi ludźmi,opryskliwe,nie mają szacunku do drugiego człowieka,traktują chorego jak śmiecia, jak zło konieczne,jak tak można ???

  2. Ja nigdy nie narzekałam na szpital w Hrubieszowie . Na ginekologii uratowali mi życie , neurologia zawsze pomogą , rehabilitacja super . Wszędzie miła i kompetentna kadra . Wewnętrzny moja mama jest tam częstym gościem i również nie narzeka . A lekarze po prostu jest ich za mało ale na pewno starają się by było dobrze .

  3. Oddział Rehabilitacji w Hrubieszowie to porażka. Pani oddzialowa nie nadaje się na to stanowisko jak również większość pielęgniarek. Bardzo wdzięczna pacjentka za profesjonalną opiekę.

  4. Serdecznie dziękuję za pomoc i leczenie całemu personelowi oddziału Chirurgii w Hrubieszowie. Miła atmosfera życzliwy personel. Wdzięczna pacjentka.