Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

Poznaj bliżej Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.:

Opinie o Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.
Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

Ulica: Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Gorzów Wielkopolski, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.