Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny)

Poznaj bliżej Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny):

Opinie o Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny) to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny)

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny) nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny) z pierwszej ręki

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny). Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny) by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny)

Ulica: Bony 1/3, Czestochowa

Tel: (034)370 22 22

Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny) jest czescia:

Miejski Szpital Zespolony

Ulica: Mirowska 15
42-200 Czestochowa, Slaskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Czestochowa, Oddzial Dzienny Psychiatryczny (Ogólny)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.