Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Poznaj bliżej Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy:

Opinie o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.
Zachęcamy Ciebie do zostawienia swojej opinii o tym miejscu w komentarzach na dole tej strony.
Swoją rzetelną i prawdziwą opinią pomożesz rozwijać się tej placówce medycznej, przychodni medycznej, szpitalowi wyeliminować błędy ale także możesz pomóc i utwierdzić praujący tam personel, że twoja wizyta była poprawna. Pamiętaj, wszyscy doceniają miłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Obie wypowiedzi wspierają rozwój Polskiej Służby Zdrowia.

Ocena Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy
Ludzie unikajcie tej instytucji same zło i śmierc

o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

NIE POLECAM Bo jak człowiek tam wchodzi taki ktory chodzi to po 2 tygodniach lezy nafszorowany lekami a potem tylko zgon .

o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

ZOL w Chełmie pod kierownictwem Pani to porażka! Za mało personelu, personel źle nastawiony do pacjenta i odwiedzających! Przyjmują osoby agresywne na oddział, które wyzywają się nad innymi pacjentami, a nawet biją starszych pacjentów! Po… [przeczytaj całą opinię]

o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Z-du Opiekuńczo Leczniczego w Chełmie LUBELSKIM pod kierownictwem p. A.Książek nie polecam najgorszemu wrogowi. Wykańczalnia w mękach.

o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Personel nie przyjaźnie nastawiony do pacjenta i jego rodziny. Poproszony o zrobienie czego kolwiek przy pacjencie twierdzi ze dana czynność była przed chwila wykonywana, co ewidentnie widać ze tak nie jest. Jednym słowem WSTYD !

o Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Zachęcamy do pisania swoich historii o przychodni/ szpitalu.
Napisz swoja opinię i daj możliwość przeczytania jej innym by mogli poznać prawdę

Przeczytaj wszystkie opinie naszych użytkowników


Dane szpitala / przychodni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Ulica: Szpitalna 53B/paw.a, Chelm

Tel: 0825623369

Zaklad Opiekunczo-Leczniczy jest czescia:

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chelmie

Ulica: Ceramiczna 1
22-100 Chelm, Lubelskie

Napisz swoją opinię/ podziel się wrażeniam z wizyty.
Przejdź na dół strony i napisz.

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 odpowiedzi do “Chelm, Zaklad Opiekunczo-Leczniczy”

  1. Personel nie przyjaźnie nastawiony do pacjenta i jego rodziny. Poproszony o zrobienie czego kolwiek przy pacjencie twierdzi ze dana czynność była przed chwila wykonywana, co ewidentnie widać ze tak nie jest. Jednym słowem WSTYD !

  2. Z-du Opiekuńczo Leczniczego w Chełmie LUBELSKIM pod kierownictwem p. A.Książek nie polecam najgorszemu wrogowi. Wykańczalnia w mękach.

  3. ZOL w Chełmie pod kierownictwem Pani to porażka! Za mało personelu, personel źle nastawiony do pacjenta i odwiedzających! Przyjmują osoby agresywne na oddział, które wyzywają się nad innymi pacjentami, a nawet biją starszych pacjentów! Po zwróceniu uwagi po pobiciu oczywiście nic z tym dalej nie robią, a nawet reagują złością, że ktokolwiek zwraca im uwagę! Tłumaczą się, że tak na tym oddziale po prostu jest i to jest normalne i jak się nie podoba to można pacjenta POSZKODOWANEGO przecież zabrać sobie do domu!! To nie jest normalne! Sprawa powinna zainteresować się policja i prasa!!!! Jeśli nic w najbliższym czasie się nie zmieni to tak będzie!

  4. NIE POLECAM Bo jak człowiek tam wchodzi taki ktory chodzi to po 2 tygodniach lezy nafszorowany lekami a potem tylko zgon .