ZOZ w Bogatyni

Poznaj bliżej ZOZ w Bogatyni:

Opinie o ZOZ w Bogatyni to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena ZOZ w Bogatyni

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni ZOZ w Bogatyni nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o ZOZ w Bogatyni z pierwszej ręki

Najnowsze historie o ZOZ w Bogatyni
Proszę nie opowiadać głupot, że jest tak źle, tak się przyjęło lata temu i się ciągnie. Na izbie przyjęć P. pielęgniarki bardzo miłe, lekarz mnie przyjmował konkretny b.miły p.dr.Kuleta. Leżałam cztery lata temu na wewnętrznym oddz… [przeczytaj całą opinię]

o ZOZ w Bogatyni

Chciałam złożyć skargę Na Pielęgniarkę dr Marczaka Panią Ele S.jest bardzo ale to bardzo nie miła ,wydaje komentarze , jest mądrzejsza od lekarza Pacjentki w ciąży traktuje jak najgorsze zło Ta Pani wygląda jak by była zmuszana do prac… [przeczytaj całą opinię]

o ZOZ w Bogatyni

Lepiej burdel z tego zrobić mniej zadłużenia będzie bo na opiekę i pomoc nie ma co liczyć po%ny szpital wraz z pielęgniarkami!!

o ZOZ w Bogatyni

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi ZOZ w Bogatyni. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do ZOZ w Bogatyni by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Bogatyni

Ulica: Wyczólkowskiego 15