Warszawa, Szpital Dziecięcy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1,5 [1]Szpital Dziecięcy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ulica: Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa, mazowieckie
Jednostki należące do Szpital Dziecięcy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej to między innymi:
Ocena średnia Warszawa, Szpital Dziecięcy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej:

Warszawa, Szpital Dziecięcy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej otrzymał ocenę średnią: 1,5
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 1 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.5/5 (1 vote cast)

Położenie szpitala: WarszawaJedna opinia o “Warszawa, Szpital Dziecięcy Im. Prof. Dr. Med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej”

 1. ZWS82
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Tragedia!!!Takie oddziały szpitalne, bo szpitalem tego nie nazwę, tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze nie każdy lekarz i nie każdy szpital został powołany do tego czemu miał służyć!!!
  Odsyłanie dziecka od drzwi do drzwi, pediatra-okulista-pediatra-laryngolog-pediatra (laryngolog bez oglądania dziecka nakazał badania i powiedział ze sie pojawi jak bedą wyniki!!!!-WTF??!!).
  Pediata twierdzi, że nie moze wystawic zwolnienia lekarskiego i odsyła do lekarza rodzinnego po zwolnienie!!!(WTF po raz drugi??!! Jak jeden lekarz może wystawic zwolnienie na podstawie orzeczenia innego lekarza?!!! Ludzie opamiętajcie sie!!!To jest niesamowite jaką niekompetencja i niewiedzą sie wykazujecie!!! Jakby tgo bylo malo pediatra wypisuje recepte na antybiotyk (choc wedlug badań nie ma do tego wskazań!!!), o ktróym w każdej aptece mowią, ze tego leku to juz nawet w hurtowniach nie ma wiec moge sie nie ludzic ze go gdziekolwiek dostane, swoją drogą nawet jesli by byl to i tak bym go nie wykupił, bo wspaniała Pani pediatra wypisala recepte ale zapomniala sie pod nia podpisac i przystawic pieczatki! Ja nie moge pilnowac wszystkich waszych obowiązków! Jesli mozecie omijajcie ten szpital z daleka jesli tylko mozecie!

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania