Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym

Poznaj bliżej Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym:

Opinie o Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym
Miałem (nie)przyjemność być tam hospitalizowanym. Przyjechaliśmy na SOR z nudnościami od ok. 2 miesięcy. Na SOR-ze przyjął nas LARYNGOLOG, który skierował nas na oddział. Na SOR czekaliśmy prawie 4 godz. Można było się załamać, gdy … [przeczytaj całą opinię]

o Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym

KOSZMAR! czas się zatrzymał kilkadziesiąt lat temu

o Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym

Trafiliśmy tam z dzieckiem po wypadku. Warunki saitarne straszne. Braki personelu. Jedna pielęgniarka na tylu pacjentów nie nadąża zmieniać kroplówek i podawać leków.
Gabinet zabiegowy nieustannie otwarty łącznie z gablotą pełną leków… [przeczytaj całą opinię]

o Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Warszawa, Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Oddzial Pediatryczny w Tym Pediatria w Trybie Jednodniowym