Warszawa, Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

1,5 [8]Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
Ulica: Bursztynowa 2
04-749 Warszawa, mazowieckie
Jednostki należące do Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie to między innymi:Ocena średnia Warszawa, Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie:

Warszawa, Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie otrzymał ocenę średnią: 1,5
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 10 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.5/5 (8 votes cast)

Położenie szpitala: Warszawa10 opinie o “Warszawa, Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie”

 1. Jerzy
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Stawiam mu taką ocenę gdyż ostatnio byłe przywieziony z innego szpitala to na izbie przyjęć nawet nie zapytano jak czuję .orzeknięto że nie miejsc,po prosbie przez moją żonę dopiero dostałem zastrzyk i odesłany do mojego szpitala z powrotem.Zaznaczam że zostałem przywieziony do Międzylesia gdyż w moim szpitalu nie było neurologa.

 2. zabcia
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Najgorszy szpital w Warszawie, SOR -sepsa lata w powietrzu, personel nie zainteresowany pacjentem, brud wszędzie, obok toalet nie da się przejść nie mówiąc o wejściu. Lekarze „dyzurni” śpią i albo ospali raczą po kilku godzinach zainteresować się pacjentem albo nie. Personel – pielęgniarki i ratownicy – zajęci tylko sobą i rozmową i zamóieniem pizzy. Wymioty pacjentów leżą kilka godzin na podłodze…. Skandal!!Omijajcie z daleka nie dajcie się tam zawieżć nawet w cięzkich przypadkaach.

 3. Anna
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  MIĘDZYLESKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY!!!!!

  To jest szpital a przynajmniej izba przyjęć, który będę omijała szerokim łukiem. Odradzę KAŻDEMU kto mnie zapyta i będę szerzyła tę złą opinię po świecie aby ludzie tam nie przychodzili się leczyć. to jest dramat co tam się dzieje. Lekarze odmawiają podstawowych badań bo ktoś zbyt zdrowo wgląda? Bezczelność osiągnęła tam poziom zaawansowany (przy okienku rejestracji pada pytanie: po co pan/pani tu przyszedł, a dlaczego akurat do nas? A czemu nie gdzieś indziej? No dobrze to już przyjmiemy) Łaska? czy taka praca? Najchętniej ich wszystkich cofnęłabym do wolontariatu abo wręcz aby Ci ludzie mogli pracować z pacjentami musieli by z własnej kieszeni dopłacać. PORAŻKA!

 4. iwona
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Ten szpital a właściwie Izba przyjęć to TRAGEDIA!!!!!!! 8 godzin siedzenia od godz 17 do 24 ,żebym się dowiedziała ,że wypadłam z systemu i minęła moja kolejka ,a tak w ogóle to lekarz-naczyniowy właśnie poszedł operować i nie wiadomo ile mu się zejdzie i być może będę czekać następne 8h.Totalny chaos ,żadnej organizacji.Bałagan ,brudno wszędzie .Personel w ogóle nie zainteresowany ludźmi praktycznie pacjent zdany na siebie i sam pilnujący swojej kolejki .Po co komputery jak nikt nie umie z nich korzystać .Szpital chyba nie posiada czegoś takiego jak jaka kol wiek segregacja czysty żywioł.MASAKRA kto nie musi niech nie korzysta

 5. monik

  Dostałam skierowanie na izotopowe badanie serca własnie do tego szpitala. Jestem z daleka, więc mój kardiolog zalecił, abym telefonicznie umówiła termin badania. Zadzwoniłam. Odebrała pani, która nakrzyczała na mnie, że mam złe skierowanie i zamiast na spokojnie poinformować mnie, jakie powinno być to skierowanie i przy okazji podać wszystkie potrzebne mi informacje, co mam zabrać na badanie i w ogóle wszystko co dotyczy mojego badania, po prostu się rozłączyła. Z czymś takim spotkałam się pierwszy raz. Nigdy nie sadziłam, że można się tak zachować. Bo niby skąd miałam wcześniej wiedzieć, jak ma wyglądać skierowanie, skoro nie byłam w takiej sytuacji.

 6. ewa
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  IZBA PRZYJĘĆ w MIĘDZYLESKIM SZPITALU W WARSZAWIE TO TRAGEDIA.
  CAŁY PERSONEL POWINIEN BYĆ Z MAŁYMI WYJĄTKAMI POWINIEN BYĆ WYMIENIONY AROGANCJA, BRAK PODSTAWOWYCH ZASAD ZNAJOMOŚCI W POSTĘPOWANIU Z PACJENTEM. PRZECIEŻ PRACA PERSONELU MEDYCZNEGO TO SŁUŻBA NA RZECZ CHOREGO. W TYM SZPITALU DAWNO O TYM ZAPOMNIANO. PANIE PIELĘGNIARKI WYSTYLIZOWANE ALA „SŁONECZNY PATROL”, NIE WIDZĄ NIC OPRÓCZ SWOICH DŁUGICH BLOND WŁOSÓW.
  JAK MOGĄ DOSTRZEC PACJENTA?

 7. Ania
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jest tylko jeden urolog onkolog, który przyjmuje dwa razy w tygodniu po 4 godziny (od 0800 do 1200).
  Pacjent z wyznaczoną datą wizyty w przychodni nie zostanie przyjęty, jeśli spróbuje zdobyć upragniony numerek do rejestracji po godzinie 7 rano. Nie ma żadnych szans. Personel nieprzyjemny, który prowadzi dziwne gry z pacjentami sprowadzające się do ich unikania.

 8. Obserwator
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  To nie jest szpital to jest umieralnia, jeśli jesteś w podeszłym wieku i przyjęto cię na oddział to w 90% że już o własnych siłach nie wyjdziesz chyba, ze natrafisz na dyżur lekarza, który naprawdę chce ratować życie człowieka ale takich lekarzy w Międzyleskim szpitalu /dawny kolejowy/ jest kilku. Największa umieralność jest na oddziale neurologicznym po parę osób na dobe. Brak dyscypliny i lekceważące podejście większości personelu pielęgniarski-lekarskiego do pacjenta jest lekceważące i nieodpowiedzialne, brak sympatii i oprócz przymusowego zbadania pacjenta nikt z zatrudnionego personelu lekarskiego nie interesuje się więcej pacjentem a nie daj Boże jak to będzie noc to koniec! Najwięcej zgonów jest w godzinach nocnych co potwierdza, że opieka lekarska i doglądanie chorych w tych godzinach jest zerowa! czyja to wina? Brak nadzoru poprzez złe zarządzanie szpitalem doprowadza do tych zgonów i do wystawiania złej opinii szpitalowi i lekarzom. Kto tam rządzi, co to za Dyrektor i kto go tam trzyma tyle czasu? powinien zostać wywieziony na taczkach do Prokuratora za takie zarządzanie i doprowadzanie tulu ludzi do śmierci!!!!! Nie wiem czy ktoś się tymi sprawami zainteresuje i coś się zmieni ale jest to przerażające nawet pomyśleć, że tylu ludzi już odeszło a ilu odejdzie jeżeli wyższe władze się tym nie zainteresują i nie zrobią natychmiastowego porządku !!!!!! BĘDĘ OBSERWOWAŁ!
  DO SZPITALA POWINNO SIĘ IŚĆ PO ZDROWIE A NIE PO ŚMIERĆ!

 9. Agnieszka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jestem bardzo zadowolona.nie mogę więcej pisać bo jestem po operacji prawego barku ale szpital ok i przede wszystkim dr Dobies

 10. Agnieszka

  Moim zdaniem szpital jest ok.chyba,że miałam szczęście

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania