Warszawa, Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

1,0 [2]Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Ulica: Górczewska 89
01-401 Warszawa, mazowieckie
Jednostki należące do Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością to między innymi:

Ocena średnia Warszawa, Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością:

Warszawa, Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością otrzymał ocenę średnią: 1,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 3 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.0/5 (2 votes cast)

Położenie szpitala: Rehabilitacja, Warszawa3 opinie o “Warszawa, Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne I Medycyny Pracy Attis Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością”

 1. TRAGEDIA
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  PRZYCHODNIA-katasrrofa bród,chamski personel i chamskie panie w recepcji.
  brak profesjonalizmu ludzie na korytarzach mdleją z gorąca i braku miejsc siedzacych w poczekalni które są wiecznie zajęte
  lekarze? Pani lekarz R i inne „wspaniale” lekarki godzinami (podcas godzin pracy siedzą u Pani kierownik przychodni i popijają kawkę)
  na korytarzach jest kiermasz (zazwyczaj dwa stoiska gdzie lekareczki i pielęgniareczki zamykają gabinety i każą pacjetom czekać na siebie aż obejrzą sobie ciuszki, dodatkowo przymierzają je w swoich gabinetach!) a co, pacjent sobie poczeka przecież! Pracownicy BHP i medycyny pracy spóźniają się do pracy notorycznie oraz wychodzą sobie wcześniej, jeśli chodzi o przerwy (15 min podczas 8h pracy) wynoszą one minimum 40 minut.
  Dyrektor przychodni – spotkanie go w tym burdlu to tylko senne marzenie.
  nie polecam-jak najdalej proponuję isć do zielarskiego i tam sie leczyć. Skoro dla lekarek i pielęgniarek ważniejsze są ciuszki,przerwy i spóźnianie się do pracy nie wspomnę o chamstwie i PRL-owskim budynku który od ponad 60 lat nie byl remontowny,ciekawa jestem kiedy komuś spadnie tynk na głowę.

 2. a
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  chamstwo w recepcji. pacjent traktowany jak zło konieczne. niektórzy lekarze zachowują się, jakby robili łaskę, że zbadają chorego.

 3. gosia

  Witam serdecznie.Dzisiaj przeżyłam szok,że jeszcze ujrzę cudownych wspaniałych ludz.Taką osobą jest Pani A K.Kierownictwu gratuluję z całego serca doboru pracownika.Takie osoby to wzór do naśladowania dla wszystkich pielęgniarek.Takiech ludzi poprostu już nie ma.Dzięki tej Pani świat staje się piękny nawet w chorobie.Pozdrawiam
  małgorzata

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania