Słupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka

2,6 [3]Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka
Ulica: Prof. Lotha 26
76-200 Słupsk, pomorskie
Jednostki należące do Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka to między innymi:Ocena średnia Słupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka:

Słupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka otrzymał ocenę średnią: 2,6
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 3 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.6/5 (3 votes cast)

Położenie szpitala: Słupsk, Zakaźny3 opinie o “Słupsk, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Im. Janusza Korczaka”

 1. wac
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Długie oczekiwanie od czasu zarejstrowania do czasu przyjecia.pobyt na poczekalni SOR -nudny ponad 6-godzin
  bez jedzenia.Zamało lekarzy na SOR.

 2. Tośka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Polska jest w EU, ale niestety daleko do niej.Zachowanie personelu( SOR) pozostawia do życzenia. Żeby starszy człowiek , czy w ogòle jaki,,czekał 12 godzin!! w SORZE-makabra. Rodzina- nie mogła być dopuszczona do chorej, lekarz z karetki – nieprzyjemny,natychmiast còrka pojechała do matki sie dowiedzieć jak jest, odesłano do domu, rodzina miała ok.8 rano dzwonić.Patientka była o 5 rano w SORZE.O 10 rano- po zadzwonieniu- nic,proszę czekać i za 1 ! godz.dzwonić.O 12 w południe powiedziano- o 13 dzwonić, o 14 powiedziano- ” Proszę czekać do 16-18 ! , będzie konsultacja”.Na zapytanie : czy można w SORZE czekać-siostra odpowiedziaĺa-”jak się nie ma nic do roboty innego , czekać”. Rodzina jest bezsilna, nie wie co z patientką,ktòra drugi raz w ciągu tydodnia była w Sorze, i w szpitalu, po leczeniu stan nie był lepszy , a może gorszy. Recepta ,z po pierwszym pobycie, była z błędnymi dawkami przepisana, co w aptece zauważono.W sumie 3 błędne dawki, jedna podwòjnie podwyższona, dwie nie istniejące.Wszystie lekarstwa na serce. Czy to jest jeden przypadek? W rozmowach z innymi – nie. Tylko dlaczego tak mało podnosi głos? Jeździ do innych miast? Dlaczego to jest akceptowane, chociaż prawie wszyscy narzekają? Obyś nie był chory w Polsce, Słupsku. Zależy w jakim wiekj,kiedy, na co.I jaki lekarz. Czy Słupsk, Polska śpi? Czy są ważniejsze kościoły?

 3. Edyta
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Serdeczne podziękowania doktorowi Piotrowi Bobińskiemu z oddziału chirurgii onkologicznej. Jako jedyny okazał nam i mojemu cierpiącemu na nowotwór złośliwy trzustki tacie ogromne serce. Takich lekarzy z powołania potrzebujemy. Dziękuję w imieniu swoim i taty.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania