Sierpc, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu

1,5 [2]Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu
Ulica: Juliusza Słowackiego 32
09-200 Sierpc, mazowieckie
Jednostki należące do Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu to między innymi:

Ocena średnia Sierpc, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu:

Sierpc, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu otrzymał ocenę średnią: 1,5
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 9 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.5/5 (2 votes cast)

Położenie szpitala: Sierpc9 opinie o “Sierpc, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu”

 1. Ryszard
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Odradzam ten szpital, pacjent – zło konieczne. Nie dziwie się czemu chcieli go zlikwidować, już lepiej jechać do Płocka/Żuromina/Warszawy. Bardzo nie miła i nieprofesjonalna obsługa lekarzy.

 2. Zadowolony

  Oddział chirurgiczny pierwsza klasa miły personel super lekarze jak w serialu „w na dobre i na złe”;)

 3. Pacjent

  Czy jest skala mniej niż 0? Uwaga na obsługę „pogotowia ratunkowego”…

 4. ktos

  Moja ocena to 0, jak napisał powyżej Ryszard, ten szpital to totalne dno, przez ludzi, którzy tam pracują, moje dziecko miało udar mózgu. Nie zrobili mojej kobiecie cesarki tylko kazali rodzic naturalnie, a dziecko było na to za duże, w taki własnie sposób zostało nie dotlenione totalne dnooooo!!!!!!!

 5. olo

  Dnia 1 maja byłem tam z 6 letnia córka, bo małej weszło coś w nogę ( drzazga ) malutka, ale bardzo ją to kuło przy chodzeniu ( byliśmy w skansenie w Sierpcu i dopiero co zaczęliśmy zwiedzanie), jesteśmy z Warszawy. Pan „dohtor” nawet nie raczył tego obejrzeć tylko wycedził przez zaciśnięte zęby, żebyśmy se pojechali do Płocka do szpitala, bo tutaj takimi rzeczami się zajmował nie będzie, ale najpierw po skierowanie do ambulatorium ( nieuku nie trzeba skierowania w nagłych przypadkach!!!!!)… Na pytanie gdzie to ambulatorium coś tam wybełkotał. Na ponowne pytanie, gdzie to jest, bo nie jesteśmy stad warknął, jak wściekły kundel, że on tez nie i kazał w chamski sposób pielęgniarce nas wyprowadzić z gabinetu i wyjaśnić ( pani ICH weźmie i IM wyjaśni- dla twojej wiadomości, bo może mamusia nie nauczyła to wypowiadanie się o kimś w trzeciej osobie w jego obecności, to szczyt chamstwa i prostactwa!!!). Dla mnie to był marny znerwicowany rezydencik robiący 4 albo 5 dobę, ale prawdę mówiąc mam to gdzieś… i powiem ci jedno mały paprochu, jakbym nie trzymał na rękach wtedy wystraszonej córki, to byś w jednej sekundzie wleciał pod ten swój stolik, aż by ci chodaki zleciały, jak nie czujesz powołania to zamiataj ulice!!!! Dla twojej wiadomości słabiaku przeciętniaku zwykły lekarz w Dziekanowie pod Warszawą zrobił to w 10 sekund, tylko trzeba urodzić się człowiekiem, a nie taboretem i radzę troszkę empatii ( sprawdź w słowniku, bo to trudne słowo), bo kiedyś trafisz na kogoś porywczego i będziesz leciał na stomatologie ekspresowo.

 6. tosia

  Najgorszy szpital OIOM jak z PRL odradzam każdemu Pani ordynator nie przychylna pacjentom nie wiem czy powinna leczyć ludzi, bo dobro pacjenta stawia na ostatnim miejscu , może powinna zrobić wycieczkę do innych miast gdzie naprawdę walczy się o pacjenta – człowieka czyjegoś ojca syna brata.

 7. cameleon
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  problem z lekarzami, którzy nie chcą udzielić pomocy. Osobom starszym w dodatku inwalidzie. bylem tego świadkiem jak pan doktor nie chciał udzielić pomocy na izbie przyjęć i pacjenta odesłał do płocka w nocy, co pan doktor kawy nie mógł wypić, a obsługa karetki z pogotowia stwierdziła ze pacjent może się przejść- osoba bez nóg W

 8. cameleon

  POMOC NA IZBIE PRZYJĘĆ PORAŻKA OSOBA STARSZA PO 70 NIE ZOSTAŁA UDZIELONA POMOC ODESŁANO JA DO PŁOCKA NAJLEPSZE ŻE PAN NIE MIAŁ NOGI, A LEKARZ Z KARETKI ZACZĄŁ SOBIE ŻARTOWAĆ ZE PAN DO PŁOCKA MOŻE SIĘ PRZEJŚĆ NA IZBIE STWIERDZONO ZE PAN TYLKO DUPĘ ZAWRACA JAK TO POWIEDZIAŁ DOKTOR JAK PACJENTA NA KORYTARZU ODSTAŁ DO PŁOCKA OSOBA PO 70 NIE PEŁNO SPRAWNA WSTYD NIECH TEN SZPITAL ZAMKNĄ I WSTYDU SOBIE NIE ROBIĄ TO DO TELEWIZJI SIĘ NADAJE BYŁEM ŚWIADKIEM I TEGO PANA DO PŁOCKA ZAWIOZŁEM GDZIE W 15 MINUT UDZIELONO MU POMOCY.A TEN PAN DOKTOR TO DO ZAMIATANIA ULICY SIĘ NADAJE

 9. patryk

  Panie Cameleon świetna robota. Gratulujemy dobrego serca

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania