Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chałubińskiego

2,0 [3]Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chałubińskiego
Ulica: Lekarska 4
26-610 Radom, mazowieckie
Jednostki należące do Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chałubińskiego to między innymi:

Ocena średnia Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chałubińskiego:

Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chałubińskiego otrzymał ocenę średnią: 2,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.0/5 (3 votes cast)

Położenie szpitala: Radom5 opinie o “Radom, Radomski Szpital Specjalistyczny Im.dr Tytusa Chałubińskiego”

 1. Max

  Izba przyjęć,tragedia,bród,smród,chamstwo.Jednym słowem Dno i wodorosty,nie życzę nikomu.Dziwię się że nikt się tym nie zajmie i nie zrobi porządku.

 2. aleksandra
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Mieliśmy wątpliwą przyjemność korzystać z „opieki” szpitala kiedy trafiła tam nasza babcia. Izba przyjęć koszmar, przywożą non stop kogoś karetką, trzeba czekać ok. 2h minimum. Cały korytarz ludzi. Lekarza nie ma, nie wiadomo gdzie jest. Na pytanie pacjentów czy rodziny – reakcja głupimi uśmieszkami, lub wymijającą odpowiedzią – nie wiem, może ma obchód.
  Szczytem było posadzenie mężczyzny (prawdopodobnie pod wpływem alkoholu) na krześle poczekalni, bo potrzebny był wózek inwalidzki na którym siedział, dla innego pacjenta. Pan nie mógł iść za potrzebą, załatwił się na posadzkę!!! Inny oczekujący pacjent dostał na korytarzu kroplówkę, nikt się nie zainteresował kiedy się skończyła…Dramat. Do tego pobieranie krwi na korytarzu…na uwagę jednego z pacjentów, że zawoła sanepid pielęgniarka spokojnie mówi „a niech pan wzywa”. Kierownik izby przyjęć przyszła, zlustrowała korytarz uśmiechem i wyszła, zero reakcji. Ewa Kopacz powinna się wstydzić za takie warunki w służbie zdrowia. Pijanego mężczyznę ułożono w kącie na kartonach…Przywieźli też pana z chorobą serca, na noszach. Inni z karetek czekali, pan (lub jego rodzina) mieli znajomości i zostali przyjęci po kilku minutach został przyjęty. Kpina! Płacimy wcale niemałe składki na opiekę zdrowotną i nic z tego nie mamy,poza upokorzeniem i brakiem opieki. Życzę tym wymalowanym paniom z personelu medycznego szpitala im Chałubińskiego w Radomiu , żeby kiedyś zostały potraktowane tak samo,jak traktują podopiecznych – jako zło konieczne i totalne zaprzeczenie jakże wzniosłego i dumnego hasła,które wisi na ścianie izby: „Nasza troska,kompetencje, serdeczność – Twoje zdrowie”. Ja bym to określiła inaczej – niech nasza ignorancja,brak opieki i chamstwo skutecznie skłoni Cię do omijania szerokim łukiem naszego „szpitala”. Wybierz zdrowie i lecz się sam lub gdzie indziej. Ale zdaje się mają to na porządku dziennym, bo nikogo z personelu nie dziwiły uwagi pacjentów. Wręcz rozśmieszały ich nerwowe reakcje ludzi, którzy oburzeni bałaganem w szeroko pojętym zakresie wyrażali swoje niezadowolenie.Nie polecam i moja noga więcej tam nie postanie.

 3. antonina50

  SZKODA ŻE NIE DA SIĘ -5! To czego byłam dziś świadkiem to tragedia dla całego szpitala! Będąc pod szpitalem podjechała karetka z której wysiadł kompletnie pijany lekarz! Który widząc jak nagrywam zaistniałą sytuację zaczął używać obraźliwych słów , czekał nawet aż wyszłam ze szpitala by mnie zastraszyć! To tak wygląda praca w służbie zdrowia?! Nie daj Bóg żebym kiedykolwiek potrzebowała od was pomocy!

 4. Danuta
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY =KATASTROFA

 5. jan
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Jestem po podwójnej operacji prawego biodra.
  Dziękuję za dobrą opiekę dla dr n. med. Kwaczyńskiego, lek. Czerniawskiego oraz całego personelu oddziału ortopedycznego szpitala specjalistycznego w RADOMIU.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania