Połczyn-Zdrój, Szpital Polski Połczyn-Zdrój

1,0 [1]Szpital Polski Połczyn-Zdrój
Ulica: Gwardii Ludowej 5
78-320 Połczyn-Zdrój, pomorskie
Jednostki należące do Szpital Polski Połczyn-Zdrój to między innymi:

Ocena średnia Połczyn-Zdrój, Szpital Polski Połczyn-Zdrój:

Połczyn-Zdrój, Szpital Polski Połczyn-Zdrój otrzymał ocenę średnią: 1,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 4 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)

Położenie szpitala: Połczyn-Zdrój4 opinie o “Połczyn-Zdrój, Szpital Polski Połczyn-Zdrój”

 1. PACJENT
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Karetka przywiozła ojca do szpitala, na izbie przyjęć był 3.5 godz, zrobili badania krwi i moczu, a ekg nie kazali podpisać, żeby został w szpitalu był prawie nieprzytomny. Prosiłem, że ja podpisze zgodę na pobyt ojca w szpitalu, lekarz stwierdził, że nie. Musiałem go sam zabrać do domu, zgubili dowód, potem cudem się znalazł u ratownika medycznego, podejrzewam, że ojciec miał wylew w tym szpitalu, mają kolosalny bałagan, nfz powinienen zerwać z nimi umowę na leczenie ludzi, bo tam są marnowane pieniądze podatników, pacjencji są nielekceważeni, chodzi oto by brać pieniądze nfz za pacjeta, a pacjet niech umiera.

 2. Huan Sam

  Jeśli ktoś ma ochotę zagrać rolę w filmie akcji, to polecam pobyt w szpitalu w Połczynie. Może być 2-godzinny, wystarczy aby wyrobić sobie opinie. Lekarz robi łaskę i porozumiewa się niewerbalnie mając wypisane na twarzy pytanie: Po kiego chu… tu jesteś? A to jeszcze luksus, że się pojawi, bo ostatnio pacjent trafił z raną rąbaną ręki i pielęgniarka wcale go nie znalazła. Zaginął w akcji. Cyrk za nasze pieniądze, a myślałam, że lekarzami są ludzie, którzy ze zrozumieniem przeczytali „Ludzi bezdomnych”.

 3. Życzliwy

  Nikomu nie radzę pobytu w tym szpitalu, jak jest taka możliwość to jechać gdzieś indziej!!! Nie mam pojęcia, czy tam nie ma żadnych kontroli i dlaczego jeszcze nikt nie zrobił tam porządku! Brak szacunku do zmarłych i ich bliskich znieczulica, chamstwo i samowolka… brak słów ☹☹☹

 4. WŚCIEKŁA

  TOTALNE BAGNO, DZIECKO PO WYPADKU W SZKOLE, A ONI ŻĄDAJĄ SKIEROWANIA OD LEKARZA RODZINNEGO, OSOBA Z IZBY PRZYJĘĆ TOTALNIE NIE MAJĄCA PODEJŚCIA DO LUDZI, I ZA CO ONI CHCĄ PODWYŻKI, ZA CHAMSTWO I SIEDZENIE Z DUPĄ, TOTALNY BU..EL I NIEKOMPETENCJA. SKIEROWANIE WAŻNIEJSZE OD CIERPIENIA DZIECKA. ZAMKNĄĆ TEN SYF.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania