Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

2,6 [2]Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim
Ulica: Miodowa 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
Jednostki należące do Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim to między innymi:Ocena średnia Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim:

Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał ocenę średnią: 2,6
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 2 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 2.6/5 (2 votes cast)

Położenie szpitala: Nowy Dwór Mazowiecki2 opinie o “Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim”

 1. Matka
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Byłam z dzieckiem na oddziale pediatrycznym. Czułam jakbyśmy zarówno my jak i inni pacjenci byli wrogami całego szpitala. Nieprzyjemne salowe, pielęgniarki chamskie w stosunku do rodziców dzieci. Oczywiście były wyjątki, jednak większość personelu zdecydowanie wybrała zły zawód. Dodatkowo pielęgniarki sugerują lekarzom sposób leczenia, w efekcie czego moje dziecko dostało bardzo silne leki, które jak się okazało były zupełnie niepotrzebne. Zbijanie temperatury 37 stopni czopkami w środku nocy i budzenie smacznie śpiącego dziecka, aby ten czopek podać, to standard. Zdecydowanie radzę omijać ten szpital, a jeśli jednak ktoś musi być akurat w nim, to warto wszelkie kroki personelu konsultować z medykami spoza tej placówki i pamiętać o zdrowym rozsądku.

 2. ZIRYTOWANY PACJENT
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Bardzo nieprzyjazny personel w osobie młodej pani o jasnych długich włosach z rejestracji poradni przy Paderewskiego. Jest to zarozumiała osoba pełna buty i arogancji. Telefon dzwoni, A TA PANI USKUTECZNIA PRYWATNĄ ROZMOWĘ ZE ZNAJOMĄ.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania