Nowy Dwór Mazowiecki, Medycyna Paliatywna

3,0 [3]Medycyna Paliatywna

Ulica: Miodowa 2, Nowy Dwór Mazowiecki

Tel: 022 775-30-81 wew 238

Medycyna Paliatywna jest częścią:

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim
Ulica: Miodowa 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie


Ocena średnia Nowy Dwór Mazowiecki, Medycyna Paliatywna:

Nowy Dwór Mazowiecki, Medycyna Paliatywna otrzymał ocenę średnią: 3,0
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 10 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 3.0/5 (3 votes cast)

Położenie szpitala: Nowy Dwór Mazowiecki, Oddział Paliatywny10 opinie o “Nowy Dwór Mazowiecki, Medycyna Paliatywna”

 1. gosc
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Super opieka. Duża pomoc. POlecam

 2. Jadwiga Brzozowska

  Warunki lokalowe tragiczne.Ciasno, biednie, szafki z odpadającymi drzwiczkami. Temperatura podczas upałów, w największej sali, dochodzi do 30stopni. Ciężko chorzy duszą się. Wspaniały personel, robi wszystko żeby chorym pomóc.
  Praca personelu bardzo ciężka, ale są cudowni dla pacjentów i dla ich rodzi. Troskliwi czuli,niesamowicie wrażliwi na ludzkie cierpienia.Szczególne pokłony dla Pani doktor Jolanty Nisiobędzkiej oraz siostry Małgosi.
  Dziękuję za opiekę nad moim tatą.
  Pozdrawiam J. Brzozowska

 3. obserwator
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Tak tragiczne warunki dla chorych w oddz.paliatywnym, nigdy nie zapomnę umierania mojej Mamy w tych nieludzkich warunkach, niesamowite upały chorzy duszeni stłoczeni na jednej dużej sali, nieludzkie brak słów a personel pracuje na pokaz szczególnie pielęgniarka Marzena niemiła !!!

 4. OSI

  JESTEM Z ZUPEŁNIE INNEGO REGIONU POLSKI. OCZYWIŚCIE BARDZO WSPÓŁCZUJE. ALE SKORO TAKIE ZŁE SA TAM WARUNKI TO GDZIE SERCE DLA TEJ UMIERAJĄCEJ MAMY?JAK W OGÓLE MOŻNA ODDAĆ SWOJĄ MAMĘ W TAKIE MIEJSCE?POWINNA ODEJŚĆ W SWOIM OTOCZENIU WŚRÓD BLISKICH,W GODNYCH WARUNKACH.NIE WYOBRAŻAM SOBIE INACZEJ.

 5. Grażyna Albrant-Kuzia

  Dziękuję całemu zespołowi Opieki Paliatywnej, szczególnie P. Ordynator Dr Jolancie Niesiobędzkiej, za opiekę nad moją Mamą- fachowość , rzetelność, pełną informację medyczną, zwykłą rozmowę i słowa otuchy.

 6. Ewa

  Pragnę podziękować za codzienną opiekę, wsparcie, czułość i ogromny takt. Dziękuję wszystkim Panią pielęgniarką trwających w swoich ideach, jesteście ludźmi wielkich serc, niech Was Bóg wspiera i daje siły do dalszego działania ????

 7. Ewa

  Dziękuję całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek za okazałą troskę, empatię i miłą opiekę podczas pobytu mojej mamy. Pielęgniarki to anioły z poczuciem humoru, które zawsze dodawały siły do walki z nieuleczalną chorobą, wspierały rozmową w trudnych chwilach. Panuje tu miła, przyjazna i ciepła atmosfera.

 8. Bożena
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Serdeczne podziękowania dla Pań, w szczególności Marzenie i Małgosi w podzięce za ciepłe słowa otuchy, kiedy go brakuje, za wszystko, to czego potrzebujemy w trudnych chwilach. Personel pracujący na oddziale Paliatywnym jest bardzo miły oraz przyjazny dla pacjenta, pomimo złych warunków lokalowych.

 9. DANUTA

  Dziękuję wszystkim Panią oraz Pani Marzenie, Bożence za opiekę, miłą atmosferę i pomoc w trudnych chwilach, za życzliwość, cierpliwość oraz uśmiech. Personel jest bardzo miły oraz przyjazny dla pacjentów. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób cierpiących i ciężko chorych. Dziękuję.

 10. olga

  Przemiła opieka na oddziale ginekologicznym szczególne podziękowania dla doktora KUPCZAKA. DZIĘKUJE SERDECZNIE ZA POMOC PRZY PRZYJŚCIU NA ŚWIAT NASZEGO SYNA. POLECAM TEN ODDZIAŁ I OPIEKĘ TEGO LEKARZA.

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania