Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

3,8 [2]Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Ulica: Wierzejewskiego 12
05-510 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Jednostki należące do Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością to między innymi:

Ocena średnia Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością:

Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością otrzymał ocenę średnią: 3,8
przy skali od 0 do 5,
wyliczoną z na podstawie: 3 opinii

VN:RO [1.9.22_1171]
Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania
Rating: 3.8/5 (2 votes cast)

Położenie szpitala: Konstancin-Jeziorna, Rehabilitacja3 opinie o “Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie Centrum Rehabilitacji Stocer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością”

 1. EWA
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Prawie jak filmowa ,,Leśna Góra,,

 2. Piotr

  Izba przyjęć, dotyczy recepcji NIE LEKARZY!!! Totalna beznadzieja obsługa tych leniwych pań można by w przenośni powiedzieć „kwok na czterech literach” zakrawa o pomstę do nieba, dodzwonić się praktycznie nie można, a jeśli już to co najmniej po trzech dniach ( miałem tak trzy razy), a gdy już zapisujesz się osobiście, potrafią zapomnieć wyciągnąć twojej karty dowiadujesz się o tym, gdy cię minie kilka osób, które przyszły grubo po Tobie, wyciągasz jeszcze raz kartę no i dalej oczywiście czekasz, bo lekarz musi sam iść po karty pacjenta, gdy mu się skończą ( a ty dalej czekasz!), bo one mają to w d…e. Przy okienku to dopiero, łaska że chcą z Tobą gadać, gdy patrze na ludzi podchodzących do okienka i na ich litościwy wzrok skierowany na te „kwoki,” kiedy ktoś wreszcie zawezwie do okienka to mnie( i nie tylko mnie) złość bierze. Oczywiście zawsze można złożyć zażalenie do kierownika, a i owszem raz w tygodniu w ciągu pół godziny, jak go znajdziesz. I pisał bym tak dalej co zauważyłem w ciągu swojego leczenia, ale wątpię by moja wypowiedz się tu ukazała. Z pozdrowieniami dla litościwie patrzących w okienko.

 3. sara
  Jakość leczenia
  Przyjazny personel
  Warunki pobytu
  Czas oczekiwania

  Byłam operowana w sierpniu tego roku. Do samego zabiegu nie mam żadnych ale, przeprowadzony perfekcyjnie i profesjonalnie. Jednak jeśli chodzi o komunikację między pacjentem i lekarzem – zerowa.Jak sama o coś nie zapytasz, to nie wiesz nic. To samo dotyczy personelu, poza przemiłą pielęgniarką panią Anią. Nie mówiąc już o paniach z sekretariatu Oddziału V Neoortopedii. Porażka. Te panie są tak biedne „zapracowane”, że nawet dzień dobry nie odpowiedzą, o innych informacjach nie wspomnę.Ja o mały włos nie dostałabym zwolnienia, mimo iż w czasie obchodu zgłaszałam taką konieczność w obecności pani sekretarki. Przy wypisie nie dostałam żadnych zaleceń typu co mogę robić, czego nie, jak dbać o higienę szwów, czym przemywać itp. Dopiero wspomniana już pani Ania szczegółowo wyjaśniła mi co powinnam robić, ale to chyba lekarz prowadzący powinien mnie uświadomić, prawda?

Chcesz podzielić się swoją opinią??
Oceń i zostaw komentarz!

Jakość leczenia
Przyjazny personel
Warunki pobytu
Czas oczekiwania