Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie

Poznaj bliżej Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie:

Opinie o Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie to strona rzetelnych opinii oraz informacje o placówkach ochrony zdrowia.

Ocena Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie

Jeśli zwykłe informacje o szpitalu/ przychodni Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie nie wystarczają Ci, a sponsorowane artykuły na innych stronach nie przemawiają do Ciebie to sprawdź prawdziwe opinie i przeczytaj historie o Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie z pierwszej ręki

Najnowsze historie o Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie
prawdziwa ocena to minus 1000 – TOTALNA ŻENADA!!!. Ciśnienie 250 na 160 puls 120 – z tym problemem wzięła mnie karetka z domu. Czekałem w asyście policji – nie wiadomo po co ta policja była (zaznaczam, że byłem spokojny) 9 godzin na transpor… [przeczytaj całą opinię]

o Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie

Zapoznaj się z podstawowymi danymi adresowymi Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie. Znajdź łatwo na mapie ale również zachęcamy do telefonicznego kontaktu na nr telefonu do Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie by umówić się na wizytę lub przyjęcie

Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie

Ulica: Pilsudskiego 11
22-500 Hrubieszów, Lubelskie

Wszystkie opinie na forum są wyrażane przez naszych czytelników i stanowią ich subiektywne zdanie oparte na odczuciach z pobytu i leczenia w Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie

Jedna odpowiedź do “Hrubieszów, Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie”

1. prawdziwa ocena to minus 1000 – TOTALNA ŻENADA!!!. Ciśnienie 250 na 160 puls 120 – z tym problemem wzięła mnie karetka z domu. Czekałem w asyście policji – nie wiadomo po co ta policja była (zaznaczam, że byłem spokojny) 9 godzin na transport do RADECZNICY gdzie spędziłem przecudowne 4 tygodnie swojego życia. Bo wyszło w trakcie badań że mam dwu biegunówke. Zaznaczę koleiny raz że na SORZE zapytam przekornie na czym??? Urzędował wtedy GINEKOLOG!!!!!!. To jak człowiek cierpi psychicznie a umiera na serce – wtedy już mu się pomoc specjalisty nie należy, tak? OD RAZU PSYCHIATRYK. I to żeby jeszcze kulturalnie przewieźli jak BÓG przykazał. To nie – na izolatkę – i na tej izolatce – kanciapa dwa na dwa – bez możliwości rozprostowania kości bite 9 godzin. Bo karetki transportowej nie było. Na piechotę bym szybciej zaszedł. Niech ktoś strzeli ilu piesków mnie pilnowało? siedmiu – trzech ściągneli z Werbkowic, dwóch z Tyszowiec i dwóch z Hrubieszowa potem. W kaftan ten geńkolog mnie wpakował bo jak twierdził mam za duże ciśnienie aby leżeć bez kaftanu – czy kaftana… Niestety, niektórzy psychiczni nawet z zaburzeniem F. 25 mają to IQ na swobodnie rozwiniętym poziomie i potrafią walczyć o swoje. Na dzień dzisiejszy opiniuję po internetach. Ale dojrzeję aby i do Niedzielskiego napisać i po rzecznikach Praw Pacjenta i człowieka. I powiem więcej – w Warszawie mieszkałem wiele lat – wiem zatem gdzie się mieści HELINSKA FUNDACJA. Bo wszystko wszystkim, ale „catopril” łaskawie dostałem po pięciu godzinach pobytu tam. CATOPRIL lek pod język obniżający ciśnienie. Nieźle co. Od mojej „cyklofrenii” – której nie mam. Mam dwa biegi typu górka – a nie cykl. Jak wspomniałem opiekował się mną Pan ginekolog. Zastanawiałem się kiedy zapyta – „który to miesiąc”. Ale nie zapytał, wniosek z tego, że musiał wiedzieć iż jest listopad 2022. Średnio śmieszne, gdyż po zastrzyku na „cyklofrenie” – cytuje gościa… tak się tej cyklofrenii uczepił że przez chwilę nawet myślałem że stuknie drugą specke z psychiatrii. Dziadek lat z osiemdziesiąt parę – ledwo co się na nogach trzymał i dyżurował sobie w najlepsze. Po zastrzyku – który przez chwilę, dosłownie ułamek sekundy po jego zarzyciu wywołuje lekki dyskomfort – mógł być to „sulpiryd” – lecz pewności nie mam, bo na pytanie co mi daje, usłyszałem – lek od cyklofreni. Ta cyklofrenia śmi mi się nocami – takie specyficznie trudne słowo. Choruję od lat 23 i mam zielone pojęcie na co i jakie są rokowania a zwłaszcza kiedy jestem w remisji a kiedy mam górkę. Oczytałem się w tej dziedzinie swojej choroby, o którą się nie prosiłem. Druga dolegliwość – to od kilku lat NADCIŚNIENIE TĘTNICZE. Tego jakoś pominąć postanowił dyżurny izby przyjęć. Po zastrzykowaniu dostałem KAFTAN. z którego się po paru godzinach bez problemu oswobodziłem. To mnie nawet policjant w karetce wziął w obronę – bo i medyczny wrzeszczał aby mnie w kombinezonik ubrać. Formuła 1 przy transporcie HRUBIESZÓW – RADECKO to jak HOŁOWCZYC do KUBICY. wieźli mnie niecałą godzinę. 100 km zrobili w 55 minut. REKORD ŚWIATA – bo nawet busy z Zamościa do Lublina – gdzie droga jest nie porównywalna – najszybciej zajeżdżały w 70 minut. Bez zatrzymywania się na przystankach. Czy jakieś media zamojskie to ruszyły?… wolą pisać o bocianach niż się zająć naprawdę krzywdą ludzką, ale ja milczał nie będę. Bo to co odstawiono w HRUBIESZOWIE to nawet nie szopka noworoczna. A zwykłe traktowanie chorych jak odpadki medyczne nie nadające się nawet do UTYLIZACJI. I jeżeli komuś tą opinią uratuję życie – bo się może w końcu ktoś tym zajmie, będę mega szczęśliwy. Wiem jedno – umierał będę na cokolwiek, a żonie powiedziałem żadnej karetki żadnego 112. czy to rak – czy wspak. PAROL RADOSŁAW – z nazwiska – zdjęcie moje.